5 Yıldızlı Otel Mobilyası | Otel Mobilyaları

5 Yıldızlı Otel Mobilyası

asortie 5 Ekim 2013 12
5 Yıldızlı Otel Mobilyası

Beş yıldızlı otel hem konaklamak hem de rahat etmek için tercih edilmesi gereken, özellikle uzun bir tatil geçirecekseniz mutlaka tercihinizi beş yıldızdan yana kullanmanız gereken bir otel türüdür. Oteller özelliklerine göre çeşitli yıldız sayılarına sahip olurlar. Beş yıldız ise, bir otel için herkesin bildiği gibi oldukça güzel bir sayıdır. Beş yıldızlı otel mobilyaları ise, genellikle insanların oldukça beğendiği ve rahat ettiği mobilyalardan oluşmaktadır. Beş yıldızlı bir otelde kullanılan mobilyalar genellikle iyi bir şekilde seçilmiş ve özenli bir şekilde dekorasyon içindeki yerlerine yerleştirilmiş durumdadırlar. Bu yüzden insanlar da en rahat edecekleri şekilde, bu mobilyalardan yararlanabilmektedir. Mobilya konusu bir otel için oldukça önemli olduğundan, otel sahipleri mobilya konusuna her zaman ayrı bir önem vermektedir. Verilen bu önemin olumlu sonuçlar ortaya çıkardığı ise kesindir.

luks-otel-dekorasyonu

5 yıldızlı otel dekorasyonu denilince akla ilk olarak konfor ve estetik bir görünüm gelmektedir. Bu tür otellerin herkese hitap ettiği ve herkesin genellikle bu tür otellerden memnun bir şekilde ayrıldıkları bir gerçektir. Bu yüzden bu tür otellerde kullanılan mobilyalar da önemlidir. İnsanların bir otelde aradığı ilk şey rahatlık ve konfordur. Bu yüzden otelinizin dekorasyonunda ve kullandığınız eşyalarda bu konulara her zaman dikkat etmelisiniz. Beş yıldızlı otel konforu denilen bir kavram olduğunu ve bir otele beş yıldızın boşuna verilmediğini aklınızdan çıkarmamanız önemlidir.

otel-mobilyasi

Otel seçimlerinizde bunu göz önünde bulundurmanız veya otel sahibiyseniz bu konuya dikkat etmeniz önemlidir. Başarılı bir beş yıldızlı otel, dekorasyonu, mobilyaları, aksesuarları ve çalışanları ile size her konuda en iyi şekilde hizmet vermelidir. Bunu yapmayan, her ayrıntıya dikkat etmeyen oteller ise, müşterilerinden, misafirlerinden olumlu geri dönüşler alamayacaktır. Bu yüzden bir beş yıldızlı otel sahibi olmak istiyorsanız, birçok şeye dikkat etmeniz ve önem vermeniz gerektiğini hiçbir zaman aklınızdan çıkarmamalısınız. Dikkat edeceğiniz şeyler arasında en önemlilerinden birinin mobilya seçimleri olduğunu ise, hiçbir zaman unutmamalısınız.

12 Yorum »

 1. Nadiye Y. 9 Ekim 2013 at 12:16 - Yanıtla

  Otel mobilyalarında konfor kadar estetik duruşa da önem veren biriyim ben. Çünkü otele girdiğim zaman lobinin dekoru ve kullanılan eşyalar veya odaya girdiğim zaman odanın dekoru ve kullanılan mobilyalar ister istemez otel dekorasyonuna önem vermiyorum diyen insanın bile dikkatini çeker. Bu anlamda ben de otellere klasik mobilyaları daha çok yakıştırıyorum.

 2. Zeynep 10 Ekim 2013 at 22:48 - Yanıtla

  Bu otel odası mobilyaları Asortie Mobilya mı yapmış. Gerçekten yatak başlığı harika olmuş. Hatta otel yataklarında genelde otellerin logosu kullanılıyor.

 3. BURHAN BAŞARA 11 Ekim 2013 at 09:32 - Yanıtla

  Otel dekorasyonu ya da otelde kullanılan mobilyaların estetik duruşu çoğu insan için önemsiz gibi görünse de aslında işletme sahipleri bu konuda titiz davranarak olması gerekeni yapıyor. Özellikle uzun süreli konaklama durumunda otelin size evinizdeki konforu ve rahatlığı sunması çok önemli. Beş yıldızlı oteller bu konuda oldukça titiz davranıyor zaten. Lobi mobilyaları olsun odada kullanılan mobilyalar olsun gerçekten de çok şık ve konforlu artık.

 4. Gafur YILDIRIM 11 Ekim 2013 at 10:29 - Yanıtla

  Yeşil renkli otel mobilyaları harika olmuş. Çok asil bir görüntüsü var. Altın varaklı otel mobilyaları da güzel ama pek kullanışlı gibi gelmedi bana

 5. Helin ACAR 12 Ekim 2013 at 17:46 - Yanıtla

  Asortie Mobilya gerçekten lüks otel mobilyaları konusunda işin uzmanı. Şimdi Bakü’de büyük bir otel dekorasyonu yapıyorlarmış.

 6. Ceren LERE 12 Ekim 2013 at 17:53 - Yanıtla

  Bu resimdeki otel odalarını Asortie kaç ayda yaptı acaba. Zannedersem bunlar doğal ağaç ve el işçiliği ile yapılmış mobilyalar galiba

 7. Şadi Ortaç 13 Ekim 2013 at 13:59 - Yanıtla

  5 yıldızlı otel mobilyalarında saray mobilyası tarzı otel mobilyaları kullanıyorlar.

 8. Burak 14 Ekim 2013 at 14:53 - Yanıtla

  5 yıldızlı otel dekorasyonları hem şık hem konforlu. Boşuna 5 yıldızlı denmiyor.

 9. Sami Orhan 14 Ekim 2013 at 15:57 - Yanıtla

  Beş yıldızlı otel mobilyalarında doğal ahşap kullanılıyor.

 10. Müzeyyen Ardıçlı 15 Ekim 2013 at 22:23 - Yanıtla

  Beş yıldızlı lüks otellerde mutlaka lüks mobilya kullanılmalı. Lüks bir otelde suntalam mobilya modelleri kullanmak markayı gülünç duruma düşürür.

 11. İç mimar çiğdem 16 Ekim 2013 at 14:50 - Yanıtla

  Anahtar teslim otel projelerinde aranılan firma haline gelmiş Asortie mobilya. Tüm prestijli firma ve kurumlar otel dekorasyonunda rahat ettiklerini ifade ediyorlar.

 12. melis 1 Kasım 2013 at 16:58 - Yanıtla

  beş yıldızlı otel mobilyaları gerçekten çok konforlu oluyor aynı zamanda insanın içi açılıyor bu tarz otel odalarında. insan kendini evinde hissediyor.

YORUM YAPABİLİRSİNİZ. »


You might also likeclose