Klasik Otel Mobilyaları | Otel Mobilyaları

Klasik Otel Mobilyaları

asortie 9 Ekim 2013 9
Klasik Otel Mobilyaları

Otellerde kullanılan mobilyalara baktığınız zaman, birçok otelin klasik mobilyalar kullandığını fark edebilirsiniz. Klasik otel mobilyaları birçok büyük otelde kullanılan eşyalardır. Klasik durumunda olan bu mobilyalar, genellikle çoğu otelde kullanılırlar. Koltuklar, masalar ve sandalyelerde klasik izlerin olduğunu, modern çizgilerin klasik modellerle birleştiğini bir otele gittiğiniz zaman kendiniz de görebilirsiniz. Bu yüzden otellerde kullanılan klasik otel mobilyaları her dönem var olmaya devam edecek ve insanların beğenisine sunulacaktır.

Bunun nedeni klasikleşmiş mobilya ve tasarımların herkese hitap etmesi, rahatlığı ve konforu ön plana çıkarmasıdır. Bu yüzden otelinizde klasik öğeler kullanmayı her zaman tercih etmeniz, modernliği de klasik öğelerin içine serpiştirmeniz önemlidir. Günümüz hem modernliğin hem de klasik çizginin aynı anda yaşandığı bir zamandır. Bu yüzden siz de zamana ayak uydurmalısınız.

Klasik otel mobilyaları denilince akla ilk olarak her otelde farklı modellerde olan koltuklar ve lobi gelmektedir. Lobinizde kullandığınız mobilyaların klasik izler taşıması ve insanların rahat etmesi oldukça önemlidir. Hem göze hitap eden hem de rahatlığı ön plana çıkaran mobilyalar kullanmak, bir otelin mutlaka yapması gereken bir şeydir. Bu yüzden otelinizde kullanacağınız klasik otel mobilyaları konusunda seçici davranmalı ve uzun süreli kullanabileceğiniz mobilyalardan yana seçimler yapmalısınız. Bir oteli sürekli yenilemek ve değiştirmek oldukça zor olduğundan, kaliteli mobilyalar ve ürünler kullanmaya dikkat etmelisiniz.

Klasik otel mobilyaları kullanmak, modern olmayacağınız anlamı taşımadığından, modernliğe de önem vermeniz iyi olacaktır. Bu konuda birçok insanın düştüğü yanılgıya düşmeyerek, sadece klasik mobilyalardan değil, modern mobilyalardan da yararlanmanız iyi olacaktır. Klasik görünümündeki koltuklarınızı, modern bir sehpayla renklendirebilir veya modern bir perde kullanarak, o ortamı daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Klasik otel mobilyaları konusunda yararlanabileceğiniz, fikir alabileceğiniz, farklı uygulamaları inceleyebileceğiniz birçok adres bulunmaktadır. Bu adreslerden yararlanarak, otelinizde en güzel mobilyaları kullanabilir ve herkese ne kadar başarılı bir zevkinizin olduğunu gösterebilirsiniz.

9 Yorum »

 1. NUMAN 9 Ekim 2013 at 12:10 - Yanıtla

  Otellerde kullanılan klasik mobilyalar kesinlikle otellere daha şık ve kaliteli izlenimi kazandırıyor. Ben bir iş adamı olarak kaldığım otellerde dikkat ettiğim hususların başında mobilyaların şıklığından ziyade bana sağladığı konfor geliyor.

 2. Zeynep 10 Ekim 2013 at 22:49 - Yanıtla

  Lüks otellerde el işçiliği ile yapılmış otel mobilyaları kullanılıyor. Zaten 5 yıldızlı otel mobilyası da bir özelliğe sahip olmalı bana göre.

 3. selin durmaz 11 Ekim 2013 at 09:35 - Yanıtla

  Otellerin lobisinde kullanılan mobilyalar baktığımız zaman, genelde klasik mobilyalar kullanıldığını görüyorum. Otel dekorasyonunda klasik otel mobilyaları kullanılması bence oteli daha ihtişamlı ve kaliteli gösteriyor.

 4. Şükran 12 Ekim 2013 at 17:44 - Yanıtla

  Arapların çok yoğun kaldığı yerlerdeki oteller genellikle klasik otel mobilyaları tercih ediyorlar. Gerçekten de klasik otel mobilyaları hem daha gösterişli hem de daha asil duruyor.

 5. Polat Goncalı 13 Ekim 2013 at 13:57 - Yanıtla

  Otellerin kıral odalarında klasik mobilya modelleri kullanıyorlar. Devlet başkanları, önemli iş adamları ve bürokratlar kalıyor. Otel sahipleri de VIP otel mobilyaları ile saray odası gibi oda tasarlıyorlar.

 6. Kamile 14 Ekim 2013 at 14:49 - Yanıtla

  Klasik otel mobilyaları insana huzur veriyor. Günübirlik konaklamalarda insanın aklı nerdeyse otelde kalıyor.

 7. Özdemir Orlak 14 Ekim 2013 at 16:05 - Yanıtla

  Otel mobilyaları konusu hep dikkatimi çekmiştir. Mesela kıral dairesi mobilyaları mükemmel bir şey. Adamlar konforun dibine vurmuşlar.

 8. Özgür Utku 21 Ekim 2013 at 12:34 - Yanıtla

  Eğer insanlara kendilerini özel hissedecekleri mekanlar tasarlamak istiyorsanız mutlaka klasik otel mobilyaları tercih etmeniz gerekiyor. Çünkü klasik otel dekorasyonu insana ihtişamı ve VİP bir stili anımsatıyor.

 9. öznur 1 Kasım 2013 at 16:57 - Yanıtla

  klasik otel mobilyaları modern otel mobilyalarına göre daha estetik duruyor bence.

YORUM YAPABİLİRSİNİZ. »


You might also likeclose