Lüks Doğal Ahşap Otel Mobilyaları | Otel Mobilyaları

Lüks Doğal Ahşap Otel Mobilyaları

asortie 9 Ekim 2013 11
Lüks Doğal Ahşap Otel Mobilyaları

Otel konusunda lüks yerleri tercih ediyorsanız, lüks otel mobilyalarında doğal ahşap tercih ediliyor cümlesinin doğruluğunu da bilirsiniz. Otellerde özellikle lüks olanlarında doğal ahşap kullanımı bir hayli yaygındır. Bunun nedeni ise, doğal ahşabın hem çok kullanışlı olması hem de estetik bir görünüme sahip olmasıdır. Bu yüzden lüks otel denilince akla kaliteli ahşaptan yapılmış mobilyalar ve şık dekorasyonlar gelmektedir. Böyle bir otelde kaldığınız zaman kendinizi özel ve iyi hissetmeniz son derece doğaldır.

lüks-otel-mobilyaları-modeller

Bu yüzden böyle oteller genellikle başarılı ve marka haline gelmeyi başarmış oteller olmaktadır. Siz de otelinizde lüksü hissetmek istiyorsanız, otelinizi marka haline getirmek gibi bir planınız varsa, lükslük ve rahatlıktan vazgeçmemeniz, otelinizin her yerinde bu duyguları en iyi şekilde vermeniz gerekmektedir.

Lüks otel mobilyaları genellikle özenle seçilmiş veya yaptırılmış mobilyalardan oluşmaktadır. Bu tür otellere gittiğiniz zaman, otelin neresine giderseniz gidin rahatlık ve konforun hep yanınızda olduğunu fark edersiniz. Bu da size, hem dinlenme hem de kendinizi iyi hissetme konusunda yardımcı olan bir şeydir. Lüks otel hem konaklama hem de güzel vakit geçirme konusunda oldukça güzel sonuçlar almanızı sağlar. Bu yüzden bu tür oteller her zaman için, bir otel tercih edileceği zaman ilk akla gelenler olur. Bir oteliniz varsa, bu konuda biraz araştırma yapmanız ve lükslüğün otellere ne gibi katkılarının olduğunu bilmeniz önemlidir.

lüks-otel-mobilyaları-modelleri

Bu başarılı olmanız için gerekli olan bir şeydir. Lüks otel mobilyaları seçilirken dikkat edilen şeylerin başında, doğal ahşap kullanımı gelmektedir. Doğal ahşabın güzel dokusu ve görünümü, hem güvenliğin sağlanmasını hem de otelinizde estetik bir görüntünün oluşmasını sağlamaktadır. Bu yüzden birçok büyük otel, dekorasyonlarında ahşap mobilyalardan vazgeçmemektedir. Siz de otelinizin insanların gözünde lüks otel olarak görülmesini istiyorsanız, mobilya seçimleri gibi konulara dikkat etmelisiniz. Bunu yapmadığınız sürece, her ayrıntıya önem vermediğiniz sürece başarılı olma şansınız düşüktür.

11 Yorum »

 1. Yasin DEMIRCI 10 Ekim 2013 at 23:01 - Yanıtla

  Müşterisine değer veren işletmeler otel mobilyalarında doğal ahşap kullanırlar. Çünkü hazır malzeme mobilyalarda insan sağlığına zararlı olan kimyasallar var

 2. Yasemin 10 Ekim 2013 at 23:15 - Yanıtla

  Asortie mobilya lüks otel mobilyalarında doğal ahşap ve el işçiliği kullanıyor. Zaten lüks otel dekorasyonunda da hazır malzeme kullanılmaz.

 3. zehra çalışkan 11 Ekim 2013 at 09:39 - Yanıtla

  Otel dekorasyonunda elbetteki herkesin aradığı rahatlık ve konfordur. Ama tabii ki de otelin görünümü lobi mobilyaları da ilk izlenim açısından oldukça önem taşır.Lüks otel mobilyalarında doğal ahşabın tercih edilmesi zaten işletme sahiplerinin işine ne kadar önem verdiğinin göstergesidir bence.

 4. Gafur YILDIRIM 11 Ekim 2013 at 10:05 - Yanıtla

  Dağ evi tarzında dizayn edilmiş otellerde doğal ahşap rustik veya country otel mobilyaları çok yakışıyor. Mesela Uludağ otellerinde genelde country ve avangart otel mobilyaları tercih ediliyor.

 5. Aslı Yenel 12 Ekim 2013 at 01:19 - Yanıtla

  Asortie otel mobilyalarında doğal ahşap ve el işçiliği kullanıyor.

 6. İlyas 12 Ekim 2013 at 17:52 - Yanıtla

  Otel mobilyası doğal ahşaptan da olsa yapay ahşaptan da olsa rahat olmadıktan sonra ne önemi varki. Otel mobilyaları ile ilgili en önemli detay bence rahat olmaları.

 7. Polat Goncalı 13 Ekim 2013 at 13:56 - Yanıtla

  Kaliteli otel mobilyaları doğal ahşaptan olmalı. Hazır malzeme otel odaları markanın kalitesini düşürür.

 8. Bünyamin 14 Ekim 2013 at 14:50 - Yanıtla

  Doğal ahşap mobilyaların sağlıklı olduğunu duydum. Otel gibi bir çok insanın koınakladığı mekanlar için tercih edilmeli bence

 9. Orhan Yaldıran 16 Ekim 2013 at 14:53 - Yanıtla

  Klasik otel mobilyalarında el işçiliği ve altın varak çok fazla kullanılıyor.

 10. asiye 21 Ekim 2013 at 11:49 - Yanıtla

  lüks otel mobilyalarında hep ahşap kullanılıyor zaten. ahşap mobilya zaten çok sağlam ve sağlıklı.

 11. ebru 1 Kasım 2013 at 16:56 - Yanıtla

  lüks doğal ahşap otel mobilyaları kaliteden taviz vermeyen otellerin zaten otel dekorasyonunda kullandığı otel mobilyalarının vazgeçilmez özelliği.

YORUM YAPABİLİRSİNİZ. »


You might also likeclose