Lüks Otel Mobilyalarında Türkiye 1 Numara | Otel Mobilyaları

Lüks Otel Mobilyalarında Türkiye 1 Numara

asortie 31 Ekim 2013 6
Lüks Otel Mobilyalarında Türkiye 1 Numara

İnsanlar yaşamlarını sürdürdükleri her türlü ortamı daha rahat ve konforlu hale getirebilmek için farklı mobilyalardan yararlanmaktadırlar. Oturma grupları, yemek takımları, yatak odası takımları ve benzeri eşyaların kullanımı ile birlikte ortamın güzelliğinin artması ile birlikte, yaşamsal ihtiyaçların giderilmesi de daha kolay hale gelmektedir. Kişiler evlerindeki rahat düzeyini geçici konaklama sağladıkları otel odalarında da hissetmek ve istemektedirler. Bu nedenle otel mobilyaları seçimlerinde tüm ziyaretçilerin ortak ihtiyaçlarına hizmet verirken, aynı zamanda genel bir rahatlık sağlayacak modeller tercih edilmelidir.

lüks-otel-mobilyaları-1

Ülkemiz pek çok zanaat dalında olduğu gibi mobilyacılık alanında da yoğun bir geçmişe ve tecrübeye sabittir. Tarih boyunca ahşap ve cam malzemelerden üretilen eşsiz mobilyaları üreten ustalara ev sahipliği yapan Anadolu toprakları, bu özelliğini içinde yaşadığımız zamanda da sürdürmektedir. Gerek ev gerekse lüks otel mobilyalarında Türkiye 1 numara olma özeliğini günümüzde olduğu gibi gelecekte de devam ettirecektir.

Çok sayıda yabancı işletme, Türk otellerindeki mobilyalardan ilham alarak kendi kuruluşlarında benzer tasarım ve dekorasyon şekillerini uygulamaktadırlar. Otantik Anadolu çizgilerinin modern çağın süslemeleri ile birleştiği otel odaları, yerli ve yabancı misafirlerin tümüne hitap ederek, genel müşteri profilinin de artmasını sağlamaktadır. Hali hazırdaki evlerinden farklı bir yaşam ortamını tecrübe etmek isteyen ziyaretçiler, otel odası dekorasyonlarındaki enteresan aksesuar ve mobilya türleri ile yoğun bir memnuniyet duymaktadırlar. Ülkemizin bu alandaki yoğun başarısı hem turizm hem de mobilyacılık sektöründe gösterilen başarıların bir sentezi konumunda olduğundan dolayı, bu çifte başarı durumu pek çok otorite tarafından da takdire layık görülmektedir.

lüks-otel-mobilyaları-2

Firmamız sektörde bulunduğu tüm geçmiş yıllarda olduğu gibi 2013-2014 otel mobilyalarında da kaliteli ürünleri uygun fiyatlar ile sunma politikasını sürdürmeye devam etmektedir. En uzun ömürlü hammaddelerden üretilmiş mobilyalar, otellerdeki misafirlerin en yoğun kullanımlarından etkilenmeyecek biçimde üretilmekte ve işletme sahibine ekstra masraflar çıkartmamaktadır. Kişiler, üst düzey mobilyalar ile karşılaştıkları odalarını bir sonraki ziyaretlerinde tekrar tercih etmekte, böylelikle karşılıklı memnuniyet duygusu ile uzun süren müşteri ilişkilerinin oluşması için ilk adım atılmaktadır.

6 Yorum »

 1. nazan 1 Kasım 2013 at 10:04 - Yanıtla

  otel işletmecileri otel dekorasyonuna önem verdiği ölçüde müşteri memnuniyetini sağlayacaktır. sadece lobi dekorasyonu değil otel odası dekorasyonunda rahatlık konfor ve şıklığın bir arada olması otelin kimliğini belirleyeceğinden oldukça önemlidir.

 2. veli 4 Kasım 2013 at 14:34 - Yanıtla

  otel dekorasyonu normalde ev dekorasyonundan daha zordur. herkesi memnun etmek kolay bir iş değildir. bu yüzden işletme sahipleri otel dekorasyonlarına gereken önemi verirse müşteriler de o oranda memnun olacaktır.

 3. zehra 6 Kasım 2013 at 13:03 - Yanıtla

  Türkiye’de otel dekorasyonu konusunda kendini ciddi anlamda aşmış otellerimiz var gerçekten. Özellikle otel mobilyalarının seçimi dışında müşteriye karşı güleryüzlü hizmet benim için çok önemli.

 4. Özgür Utku 10 Kasım 2013 at 13:44 - Yanıtla

  Asortie mobilya, otel mobilyaları konusunda çok ciddi yatırımlar yapıyor. Oteldekorasyonu.Net adında bir web sayfaları var. Güzel otel odası mobilyaları koymuşlar siteye.

 5. numan 10 Kasım 2013 at 23:27 - Yanıtla

  otel mobilyaları o kadar büyük titizlikle tasarlanıyor ki artık lüks otellere hayran kalmamak elde değil.

 6. Bekir Aydın 17 Kasım 2013 at 13:06 - Yanıtla

  Türkiye’de kesinlikle çok lüks ve nezih oteller var. bu anlamda lüks otel mobilyaları kullanarak müşteri memnuniyeti sağlamaya çalışan otelleri tebrik etmek gerek.

YORUM YAPABİLİRSİNİZ. »


You might also likeclose