Otel Dekorasyonunda Güvenliğin Önemi | Otel Mobilyaları

Otel Dekorasyonunda Güvenliğin Önemi

asortie 9 Ekim 2013 9
Otel Dekorasyonunda Güvenliğin Önemi

Oteller, insanların rahatlamak için gittiği, konforu aradığı ve güzel anlar yaşamak istediği yerler olarak, dekorasyonuna önem verilmesi gereken yerler arasındadır. Otel dekorasyonunda güvenliğin önemi de bu yüzden oldukça önemli bir konudur. Otellere her yaştan insan gittiği için, özellikle küçük çocuklar göz önüne alınarak, daha sonra ise tüm misafirlerin güvenliğini ön plana çıkararak dekorasyon yapmak önemlidir. Otelinizde ağırladığınız misafirlerinizin ve otel çalışanlarınızın güvenliğini düşünmek, otel dekorasyonu yapılırken dikkat edilmesi gereken şeyler arasında, ilk sıralarda yer almaktadır. Otelinizde misafir ettiğiniz insanların ve çalışanlarınızın güvenliğine önem veriyorsanız, dekorasyonunuzun buna uygun şekilde gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Ayrıca çeşitli denetimlerden olumlu sonuçlar almak için de, bu yapmanız gereken bir şeydir.

otel-dekorasyonu-güvenlik

Otel dekorasyonunda güvenlik konusuna dikkat etmeniz, dekorasyonunuzun kötü olacağı anlamına gelmemektedir. Güvenlik ön plana çıkarılarak yapılan dekorasyonlar, hayli başarılı olmaktadır. Havuzlarda, odalarda, lobide, yemek yerlerinde, barlarda ve otelin diğer kısımlarında, güvenliği düşünerek yaptığınız dekorasyon size artı puan sağlayacaktır. Bu yüzden otel dekorasyonu yaparken, tasarlarken her tür ayrıntıyı göz önünde bulundurmalı ve buna uygun hareket etmelisiniz. Dekorasyon işi konusunda bir profesyonel yardım almanız, size daha olumlu sonuçlar almada yardımcı olacaktır. Bu yüzden bu konuda profesyonel isimlerle çalışmalar yapmalısınız. Otel dekorasyonunda güvenlik konusunu ön plana çıkarmanız ve bunu dekorasyonunuza yansıtmanız, özellikle çocuklu aileler için oldukça önemlidir.

otel-dekorasyonu-ve-güvenlik

 Aileler rahat anlar yaşamak isterken, çocuklarını düşünmek ve akıllarının onlarda kalmasını istemezler. Bu yüzden otele gelebilecek her tür misafir düşünülerek bir dekorasyon gerçekleştirmelisiniz. Otelinizin dekorasyonunda şıklık ve güvenliği en iyi şekilde yansıttığınız zaman, başarılı olma şansınızı yükseltirsiniz. Bu yüzden dekorasyonda hem şıklıktan hem de güvenlikten vazgeçmemelisiniz. Bunu da başarılı tasarım ve eşyalarla sağlayabilirsiniz. Otel dekorasyonu yaparken, otelinizin adını lekeleyecek veya otelinizin adına zarar verecek şeylerden mutlaka kaçınmalısınız. Bu yüzden sade, şık ve estetik bir otele sahip olmak için, kapsamlı bir hazırlık süreci geçirmeniz gerekmektedir.

9 Yorum »

 1. Ali Han KALCI 10 Ekim 2013 at 22:54 - Yanıtla

  Otel mobilyaları estetik ve konforlu oldukları kadar güvenli de olmalılar. Mesela konaklaman misafirin düştüğünde başını çarpmamalı için otel yatakları ve dolaplarda köşeli modeller tercih edilmez. Çünkü köşeli otel mobilyaları insanlara zarar verebilir. Onun için mobilyalar daha oval hatlara sahiptir.

 2. ZAHİD NEZİR 11 Ekim 2013 at 09:44 - Yanıtla

  Otel dekorasyonunda konforun sağlandığı gibi güvenliğin sağlanması da önemli bir husus. Otel dekorasyonunda kullanılan otel mobilyalarının kesinlikle bu konu göz önüne alınarak hassas ve detaylara önem vererek yapılması gerekir.

 3. Şükran 12 Ekim 2013 at 17:45 - Yanıtla

  Otellerde dolapları ve tv ünitelerini duvara sıkı şekilde monte ediyorlar. Allah korusun bir deprem vs. durumunda insanların üzerine düşmesin diye bağlıyorlar.

 4. Polat Goncalı 13 Ekim 2013 at 13:54 - Yanıtla

  Otel odalarında estetik mobilyalar kadar güvenli mobilyalar da olması lazım. İnsanlara zarar verecek sivri uçlu mobilyalar ve kesici kenarlar olması lazım.

 5. Orhan Yaldıran 16 Ekim 2013 at 14:52 - Yanıtla

  Otel dekorasyonunda güvenlik çok önemli. Kapıların, pencerelerin, dolapların ve elektrik tesisatının güvenliği müşterilerin tehlikeye girmemesi için çok önemli

 6. Pelin Acer 17 Ekim 2013 at 12:37 - Yanıtla

  Otellerin kenarında kullanılan plastik şezlonglar sıcakta insana zarar veriyor. Oysa bunların naturel ahşap olması lazım.

 7. AVNİ 21 Ekim 2013 at 11:53 - Yanıtla

  otel dekorasyonunda güvenlik eğer çocuklarınızla konaklayacağınız bir otelse çok önemli.

 8. nazan 29 Ekim 2013 at 12:01 - Yanıtla

  otel dekorasyonunda güvenlik de önemli konular arasında. çocuklar için değil sadece herkes için güvenlik çok önemli.

 9. bilgin 1 Kasım 2013 at 16:53 - Yanıtla

  otel dekorasyonunda güvenliğin sağlanması işletme sahiplerinin gözardı etmemesi gereken bir konu.

YORUM YAPABİLİRSİNİZ. »


You might also likeclose