Otel Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları | Otel Mobilyaları

Otel Deri Koltuk Modelleri

asortie 5 Şubat 2014 2
Otel Deri Koltuk Modelleri

Otel girişlerinde ve lobilerde sizleri karşılayan ilk yetkililer genelde deri koltuklar oluyor. Otellerin ve ofislerin vazgeçilmez mobilyalarından olan deri koltuklar, oldukça fazla tercih ediliyor. Uzun ömürlü, şık ve rahat olması kullanım talebini arttıran özelliklerinden. Otellerde de sigara içilmeyen alanlarda kullanıldığı için de derisi zarar görmüyor.

Evlerde kullanılmamasının en önemli nedenlerinden birisi de sigara ve benzeri ürünler. Herhangi bir ısının deriye isabet etmesi durumunda kolay tutuşan ve eriyen deri, özellikle çocuklu evlerde hiç tercih edilmiyor. Kolay silinen kumaş türüne ve rahat oturma şekline sahip bu modellerde koyu renkler tercih ediliyor.

 

otel-deri-koltuk-takımları

otel-koltuk-takımları

Genelde siyah, bordo ve kahve tonlarının kullanıldığı deri modeller de beyaz az da olsa tercih edilen renklerden. Klasik koltuk takımı sayısında ya da daha az sayıda üretilen modeller, isteğe bağlı tasarımlarda da üretilebiliyor.

2 Yorum »

  1. aysima 9 Şubat 2014 at 13:32 - Yanıtla

    deri koltuklar otel dekorasyonuna ve ofis dekorasyonuna çok yakışıyor bence. özellikle de bu tarz klasik deri koltuklar oteller için bence süper modeller.

  2. leyla 16 Şubat 2014 at 09:43 - Yanıtla

    otel koltuk takımları genellikle lobi dekorasyonunda büyük öneme sahip.

YORUM YAPABİLİRSİNİZ. »


You might also likeclose