Otel Karyola Modelleri | Otel Mobilyaları

Otel Karyola Modelleri

asortie 25 Ekim 2013 6
Otel Karyola Modelleri

Oteller farklı modellerde tasarlanmaktadır. Bir otel için dekorasyon son derece önemlidir. Bunun nedeni otellerin birer işletme olmasıdır. İşletmelerin hepsi de vitrinini oluştururken son derece özenli ve şık olmalıdır. Bu sayede müşterilerin de otelleri daha fazla benimsemesi söz konusu olacaktır.

otel-karyola-modelleri-1

Otel karyola modelleri arasında seçim yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey karyolaların rahatlığıdır. Bunun yanında yatakların kaliteli malzemeden yapılması da son derece önemlidir. Tahta malzemeden yapılan karyolalar olduğu gibi demirden yapılanlar da bulunmaktadır. Desenli demir işlemeli olan modellerin yanında tahta olan modeller de pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Baza tarzında olan otel karyola modellerinin yanında yüksek ya da alçak demirden yapılan modeller de bulunmaktadır. Söz konusu modeller arasından tercih yaparken hem sağlam hem de rahat modellerden yana tercihte bulunmak gerekmektedir.

Yıllardır mobilya işinde çalışan firmamız son derece profesyonel şekilde çalışmaktadır. Firmamız için önemli olan müşterilerin yüzde yüz memnuniyetinin sağlanmasıdır. Hem renklerin seçimi hem de model seçimi konusunda hassas olmak gerekmektedir. Duvarların, perdelerin, halıların, mobilyaların uyumu önemlidir. Otel karyola modelleri değerlendirirken ahengin sağlanmasına dikkat edilmelidir.

otel-karyola-modelleri-2

Otel karyola modelleri değerlendirildiğinde genellikle kahverengi ve siyah olan tonların klasik bulunması bu tonların tercih edilmesini sağlamaktadır. Bunun yanında renkli olan otellerden hoşlanan pek çok kişi mavi ve yeşilin farklı tonlarını mobilya olarak kullanmaktadır. Gri renk de pek çok firmanın tercih ettiği renklerdendir. Dolayısıyla eğer gerçekten şık bir mobilya takımı satın almak istiyorsanız ve bunu otelde kullanmayı düşünüyorsanız şıklığa, sağlamlığa ve konfora dikkat etmeniz önemlidir.

Pek çok farklı otel karyola modeli şekil zemin ilişkisi göz önünde bulundurulduğunda daha doğru bir şekilde seçilecektir. Sadece mobilya seçimi yapan değil, aynı zamanda mekan tasarımı yapan firmalardan yana tercihte bulunmak önemlidir. Bu nedenle otel karyola modelleri sunan firmalar son derece dikkatle değerlendirilmelidir.

6 Yorum »

 1. ahmet 27 Ekim 2013 at 22:24 - Yanıtla

  otel dekorasyonunda otel karyola modellerine bakıldığında aslında büyük önem taşıyor. sonuçta müşteri rahatlığı işletme sahipleri için herşeyden önce geliyor.

 2. MUHAMMED 28 Ekim 2013 at 11:34 - Yanıtla

  otel karyola modellerinde demir işlemeleri ben pek sevmiyorum sade ve rahat bir otel yatağı olsun tamam.

 3. zahid 29 Ekim 2013 at 11:58 - Yanıtla

  otel karyola modelleri müşteri rahatlığı göz önünde bulundurularak seçilmeli bence.

 4. yasemin 30 Ekim 2013 at 12:05 - Yanıtla

  otel karyola modelleri şıklığın yanında konforu da müşterilerine sunuyorsa iyi çalışıyor demektir.

 5. mustafa 31 Ekim 2013 at 10:23 - Yanıtla

  otel karyola modellerinde estetik duruş ve konfor önemli ayrıca diğer mobilyalarla uyumlu olması otel dekorasyonu açısından da önem taşıyor.

 6. zeliha uysal 1 Kasım 2013 at 16:44 - Yanıtla

  otel karyola modelleri seçiminde diğer mobilyalar ile uyum sağlaması ön planda tutulmalıdır bence.

YORUM YAPABİLİRSİNİZ. »


You might also likeclose