Otel Mobilyalarında Estetik ve Konfor | Otel Mobilyaları

Otel Mobilyalarında Estetik ve Konfor

asortie 4 Kasım 2013 6
Otel Mobilyalarında Estetik ve Konfor

İnsanlar hayatlarını sürdürdükleri kapalı alanlarda kullandıkları mobilya ve aksesuar çeşitleri ile konfor ve rahatlık elde ederken aynı zamanda göz zevklerini de tatmin etmeye uğraşmaktadırlar. Bu anlamda tercih edilen eşyaların tümü kişilerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek nitelikte olurken, aynı zamanda mekânın genel tarzı ile de uyum göstermelidir. Kişisel yaşam alanı olarak kabul edilebilecek evlerde bu durumu sağlamak nispeten kolay olsa da, otel ve benzeri konaklama işletmelerinde durum oldukça farklıdır.

otel-1

Kimi zaman oda sayısı yüzler ile ifade edilebilecek olan büyük çaplı işletmelerden, birkaç odalı pansiyonlara kadar tüm konaklama noktaları, çalışma hayatı süresince çok sayıda farklı insanı ağırlamaktadır. Her yaş, cinsiyet ve kesimden insanın aynı odaları paylaşıp aynı ortak kullanım alanlarında bulunmaları sebebi ile işletmelerin otel mobilya ve aksesuarlarını büyük bir titizlik ile seçerek, genel müşteri profilinin beğeneceği tasarımlar oluşturulmalıdır. Her ne kadar lobi ve benzeri ortak alanlarda klasik ve birbirine benzer eşyalar tercih edilse de, söz konusu odalar olduğunda, ciddi bir çalışma zaruridir.

Odaların genelinde yakalanmaya çalışılan memnuniyet duygusu otel mobilyalarında estetik ve konfor ile meydana getirilmektedir. Boyutu ve ücreti fark etmeksizin her oda, içerisinde ikamet edecek ziyaretçisinin genel göz zevkine hitap etmek mecburiyetindedir. Bu durum kişinin işletmeden memnun olarak ayrılmasına ve dolaylı yoldan bir sonraki ziyaretinde tekrar aynı adresi tercih etmesine imkân verecektir. Otel mobilya modelleri, uzun vadede sağlanabilecek avantajların ışığında profesyonel kişiler yardımı ile oluşturulmalıdır.

otel-2

Firmamız sektörde bulunduğu yıllar süresince onlarca farklı konaklama işletmesinin otel mobilyaları tasarımlarını oluşturmasında yardımcı olmuştur. Geniş ürün yelpazemiz içerisinden arzu ettiğiniz tarz ve modellerdeki takımlarımızı seçerek tüm odalarınızda uyum ve konforu rahatlıkla elde edebilirsiniz. Otel mobilya dekorasyonu alanında uzman çalışma arkadaşlarımızın yardımı ile en ekonomik ve kaliteli çözümlere hızlı biçimde ulaşarak hem müşteri profilinizi genişletebilir hem de ziyaret sonunda elde edilen memnuniyet derecesini arttırabilirsiniz. Asortie mobilyalar hakkında aklınıza takılan tüm sorulara iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşacağınız firma yetkililerimiz veya web sitemiz yardımı ile cevap bulabilirsiniz.

6 Yorum »

 1. orhan 4 Kasım 2013 at 14:29 - Yanıtla

  otel dekorasyonunda estetik ve konforun bir arada sağlanması için bu konuda oldukça titiz hareket edilmesi gerekir.otelin kimliği açısından estetik müşterilerin rahat açısından da konfor otel dekorasyonunda çok önemli.

 2. yusuf 5 Kasım 2013 at 14:09 - Yanıtla

  Otel dekorasyonu yapılırken dikkat edilmesi gereken ilk şey bence otel mobilyalarının temizliğe elverişli olması. otel dekorasyonunda ilk aşama temizlikten sonra otel mobilyalarında estetik ve konfor oluyor.

 3. zehra 6 Kasım 2013 at 13:02 - Yanıtla

  otel dekorasyonunda mobilyaların konforlu olması zaten önemli ama estetik açıdan da göz doldurmalı otel mobilyaları.

 4. harun 8 Kasım 2013 at 11:51 - Yanıtla

  otel mobilya dekorasyonu kesinlikle uzman yardımıyla yapılırsa daha iyi olur. sonuçta herkesi memnun etmek zor bir iştir. otelin bu konuda titiz olması gerekir.

 5. nazan 10 Kasım 2013 at 23:25 - Yanıtla

  otel mobilyaları estetik olduğu kadar konforlu da olmalı.

 6. Bekir Aydın 17 Kasım 2013 at 13:04 - Yanıtla

  otel mobilyalarında estetik ve konfor çok önemli tamam ama hijyen de bir o kadar önemli benim için.

YORUM YAPABİLİRSİNİZ. »


You might also likeclose