Otel Restaurant Mobilyaları | Otel Mobilyaları

Otel Restaurant Mobilyaları

asortie 1 Kasım 2013 8
Otel Restaurant Mobilyaları

Mobilya seçimi pek çok kişi için önemlidir. Sadece evlerde değil aynı zamanda otellerde de mobilya dekorasyonuna önem vermek gerekmektedir. Otellerin mobilyalarının tasarlanması evlere göre daha fazla profesyonellik istemektedir. Bunun nedeni otellerin birer işletme olması ve dekorasyonlarının otelin kimliği olarak yansımasıdır. Özellikle şık toplantıların yapıldığı otellerin tasarlanması konusunda son derece dikkatli davranmak gerekmektedir. Otelin her bir bölümünün ayrı ayrı düşünülmesi ve tasarlanması gerekmektedir. Otel restaurant mobilyaları da son derece şık olmalıdır.

otel-restaurant-mobilyaları-1

Otellerin restaurant bölümlerinin tasarlanması daha fazla önemlidir. Şık dekorasyonu olan bir otelde yemek yemek pek çok kişi için büyük bir keyiftir. Şeffaf ya da beyaz mobilyalarla süslü olan otel mobilyaları pek çok otel yetkilisi için tercih edilmektedir. Otel restaurant mobilyaları seçilirken dikkat edilmesi gereken en önemli şey hem renk hem de model konusunda uyumun sağlanması olacaktır.

Otel restaurant mobilyaları hem söz konusu otelde yemek yiyen müşteriler için hem de otel yetkilileri için son derece önemlidir. Pek çok farklı renkten pek çok farklı model arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli şey sadece otelin restaurantının mobilyalarının tasarlanması değil, aynı zamanda mekanın tamamının uyumunun sağlanmasıdır.

otel-restaurant-mobilyaları-2

Profesyonel anlamda çalışan pek çok firma hem mekan hem de mobilya konusunda uzmandır. Firmamız da bu anlamda pek çok otel yetkilisinin tercih ettiği firmalardan biridir. Müşteri memnuniyeti firmamız için son derece önemlidir. Dolayısıyla eğer gerçekten otel dekorasyonunda profesyonellik bekliyorsanız bu noktada firmamızdan yana tercihte bulunmanız son derece avantajlı olacaktır.

Otel restaurant mobilyaları bir restaurantı hem şık hem de sade gösterecek şekilde tasarlanmalıdır. Aynı zamanda iştah açıcı renklerin kullanılması yemek yenen bir ortamı daha da sempatik hale getirecektir. Bu nedenle duvarların, halının, zeminin rengi ile mobilyaların renginin uyumlu olduğu modeller arasında tercih yapılmalı mobilya seçiminden çok mekan tasarımına özen gösterilmelidir.

8 Yorum »

 1. nurdan 1 Kasım 2013 at 16:42 - Yanıtla

  otel dekorasyonunda profesyonel bir yardım alınması şart bence. otel restaurant mobilyaları özellikle otelin kimliği açısından oldukça önemli.

 2. nazan 2 Kasım 2013 at 20:09 - Yanıtla

  otel restaurant mobilyaları bence çok şık ve konforlu olmalı. iş yemeklerinin çoğu otellerde yapılıyor.

 3. orhan 4 Kasım 2013 at 14:32 - Yanıtla

  otel restaurant mobilyaları sadece otelde kalan müşteriler için değil diğer organizasyonlar açısından çok önemli. iş yemeklerinin çoğu otellerde yapılıyor. bu yüzden otel dekorasyonunda restaurant mobilyaları da önemli yer tutar.

 4. pelin 5 Kasım 2013 at 14:11 - Yanıtla

  otel dekorasyonunda lobi dekorasyonu restaurant mobilyaları daha büyük önem taşıyor. otel restaurant mobilyalarına gereken önem verildiği taktirde otele sadece yemeğe gelen biri bile büyük bir memnuniyetle ayrılabiliyor.

 5. elif 8 Kasım 2013 at 11:53 - Yanıtla

  otel dekorasyonunda restaurant mobilyaları ayrı bir önem taşır. bu yüzden lobi dekorasyonuna 2 kat daha fazla önem verilmeli.

 6. Özgür Utku 10 Kasım 2013 at 13:27 - Yanıtla

  Otellerdeki restaurant mobilyalarında konforlu ve rahat mobilyalar tercih edilmesi lazım

 7. numan 10 Kasım 2013 at 23:26 - Yanıtla

  bazı oteller restaurant mobilyaları seçimini çok iyi yapıyor gerçekten.

 8. Bekir Aydın 17 Kasım 2013 at 13:05 - Yanıtla

  otel restaurant mobilyaları benim için artı önemli çünkü genelde iş yemeklerimizi otellerde yaptığımız için kaliteli ve konforlu olup olmadığına dikkat ederiz.

YORUM YAPABİLİRSİNİZ. »


You might also likeclose