Otel Sehpa Modelleri | Otel Mobilyaları

Otel Sehpa Modelleri

asortie 9 Ekim 2013 13
Otel Sehpa Modelleri

Otellerde kullanılan sehpalar her zaman insanların en çok dikkat ettikleri şeylerin başında gelmiştir. Bunun nedeni, sehpaların herkes tarafından kullanılıyor olması ve otelin hemen her yerinde sehpaların bulunmasıdır. Bu yüzden otel sehpa modelleri konusunda, bir otelin doğru ve akıllı seçimler yapması gerekmektedir. Otellerde kullanılan birçok farklı sehpa modeli bulunmaktadır. Ahşap sehpalar, cam sehpalar veya metal sehpalar gibi birçok farklı sehpayı otellerde görebilirsiniz. Otel odalarından, lobiye kadar birçok farklı yerde, farklı farklı sehpalar kullanılmaktadır. Bu yüzden tek bir sehpa modeli kullanmanız oldukça yanlış olacaktır. Farklı otel sehpa modelleri arasından seçim yapmanız ve her yerde aynı sehpayı kullanmamaya özen göstermeniz, sizin için oldukça iyi olacaktır.

otel-sehpa-modelleri

Otel sehpa modelleri genellikle her zevke hitap etmeye çalışan ürünlerden oluşmaktadır. Bunun yanında farklı tasarımlara ve ilginç görünümlere sahip olan birçok sehpa da bulunmaktadır. Böyle sehpalar bularak ve kullanarak, otele değişik bir hava kazandırmak mümkündür. Sehpa seçimi her ne kadar önemsiz bir şey olarak gözükse de, aslında bir otelde sehpaların yeri oldukça önemlidir. Özellikle sehpaların temiz bir görünüme sahip olması ve şık bir görüntüyü size vermesi oldukça önemlidir. Bu yüzden otel sehpa modelleri seçimlerinizde her zaman kullanışlı ve şık tercihler yapmalısınız.

otel-sehpası-modelleri-3

Otelinizin farklı yerlerinde farklı sehpalar kullanmanız gerektiğinden, tek bir sehpa modeli üzerinden hareket etmemeli ve tek bir sehpa modeli seçimi yapmamalısınız. Yapacağınız tüm seçimlerde, sehpayı kullanacağınız yeri mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Bunu sağladığınız zaman otel sehpa modelleri arasından, en uygun seçimleri yapabilir ve otelinizde herkesin hoşuna gidecek sehpalar kullanabilirsiniz. Otellerde kullanılan sehpalara dikkat ettiğiniz zaman, cam ve ahşap sehpaların ağırlıkta olduğunu görürsünüz. Bu yüzden otelinizdeki sehpaları buna uygun hale getirmeniz iyi olacaktır. Otel sehpa modelleri arasından yapacağınız kaliteli ve güzel seçimler sayesinde, en az diğer mobilyalar kadar dikkat çekici ürünlere sahip olabilir, insanların beğenisini daha iyi bir şekilde kazanabilirsiniz.

13 Yorum »

 1. Ayşe Yalman 10 Ekim 2013 at 22:45 - Yanıtla

  Otel dekorasyonunda odalarda fiskos otel sehpası lobilerde ise koltuk veya kanepelerin önüne orta sehpalar kullanılıyor. Odalardaki sehpalar genelde odada yer kaplamasın diye küçük olarak tasarlanırlar. Zaten otel odalarında yatak başlarında komodinler olduğu için fiskos sehpa çok kullanılmıyor. Ama her odada otel sehpası mutlaka olmalı

 2. Çiçek A. 11 Ekim 2013 at 09:48 - Yanıtla

  otel dekorasyonunda lobilerde otel sehpası olarak ahşap kullanımı daha çok hoşuma gidiyor. otel sehpası modellerinden cam sehpaları pek sevmiyorum.

 3. Aslı Yenel 12 Ekim 2013 at 01:16 - Yanıtla

  Otel sehpa modellerinde metal tasarımlarda kullanılıyor. Ben conrad otelde lobi koltukları arasına konulmuş bir sehpa gördüm. Fotoğrafını çekmedim ama harika bir sehpa modeliydi. Ahşap ve metal karışımı değişik bir modeldi

 4. Aslı YÜCE 12 Ekim 2013 at 17:49 - Yanıtla

  Klasik otel mobilyaları ile döşenen otellerde oymalı sehpa modelleri daha fazla tercih ediliyor.

 5. Lena Nesirli 13 Ekim 2013 at 13:51 - Yanıtla

  Her otel odası mobilyasında bir fiskos sehpa ve iki adet mini koltuk lazım. Çünkü insanlar uyandıkları zaman kısa süreli de olsa oturma ihtiyacı duyuyorlar.

 6. Berkay 14 Ekim 2013 at 14:52 - Yanıtla

  Lobilerde o kadar güzel otel sehpa modelerine rastlıyorum ki alıp evime götüresim geliyor

 7. Pelin Acer 14 Ekim 2013 at 16:22 - Yanıtla

  İlk resimdeki oymalı sehpa modelini nereden bulabilirim.

 8. TUĞÇE 21 Ekim 2013 at 11:56 - Yanıtla

  otel sehpa modelleri en az evimizdeki sehpa modelleri kadar şık tasarlanıyor. hatta neredeyse otellerdeki konforu ve şıklığı evde bulamıyoruz 🙂

 9. Özgür Utku 21 Ekim 2013 at 12:40 - Yanıtla

  Otellerde küçük çiçek desenli koltuk takımları çok seviliyor.

 10. pelin su 23 Ekim 2013 at 16:32 - Yanıtla

  otel dekorasyonu yapılırken en ince ayrıntısında kadar dikkat ediyorlar artık. otel sehpaları da bunlardan biri.

 11. seçil 24 Ekim 2013 at 12:07 - Yanıtla

  otel dekorasyonu tamamen müşterinin memnun kalmasına yönelik tasarlanmalı.

 12. zehra 25 Ekim 2013 at 11:38 - Yanıtla

  otel sehpa modellerinde ahşap sehpa kullanan oteller var bence çok şık gösteriyor lobiyi.

 13. nuray 1 Kasım 2013 at 16:51 - Yanıtla

  otellerde lobi dekorasyonu yapılırken kullanılan aksesuarlar da bir o kadar önemli. otel sehpa modelleri de bunlardan biri.

YORUM YAPABİLİRSİNİZ. »


You might also likeclose