Otel Şömine Modelleri İstanbul | Otel Mobilyaları

Otel Şömine Modelleri

asortie 24 Şubat 2014 2
Otel Şömine Modelleri

Kış turizminin yaygın olduğu şehirlerimizde bulunan otellerin dekorasyonunda şömine modelleri kullanılmaktadır. Özellikle Uludağ kayak alanında bulunan otellerin dekorasyonunun çoğunda şömine olmazsa olmazlardandır. Kışın tatil keyfini ikiye katlayan şömine modelleri hem sıcaklığı hem de görsel zenginliği sağlamasıyla otellerin dekorasyonda huzurlu bir ortam oluşturmasını sağlamaktadır.

Otel odası dekorasyonunda genellikle elektrikli şömine modelleri tercih edilirken, otelin girişinde yer alan şömine modeli çoğunlukla odunlu şömine modeli olmaktadır. Otel odası şömine modelleri, elektrikli olmasının sağladığı kolaylıkla kumanda sistemi ile zahmetsiz bir şekilde kullanılabilme özelliğine sahiptir. Otel odası mobilyalarının tarzına uygun olarak şömine giydirme modelleri tasarlayan Asortie Mobilya birbirinden şık ve gösterişli dekorasyonlara imza atmaktadır.

Asortie Mobilya Elektrikli Şömine Modelleri

dekoratif-klasik-şömine

elektrikli-şömine-modelleri

şömine-modelleri

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

2 Yorum »

  1. elif aydın 6 Mart 2014 at 16:55 - Yanıtla

    geçen kış uludağa gittiğimizde kaldığımız otelin girişinde vardır şömine. gerçekten de insana huzur veriyor. kışın otellerin otel şömine modelleri ile dizayn yapması çok güzel oluyor.

  2. bekir yıldız 7 Mart 2014 at 14:38 - Yanıtla

    kış mevsiminde eğer tatil için konaklamaya gittiyseniz şömineli otel odaları muhteşem oluyor. güvenlik açısından otel odalarında odunlu şömine yerine elektrikli şömine kullanılıyor. hem tehlikesi yok hem zahmeti.

YORUM YAPABİLİRSİNİZ. »


You might also likeclose