Otel Yataklarında Konfor Çok Önemli | Otel Mobilyaları

Otel Yataklarında Konfor Çok Önemli

asortie 9 Ekim 2013 15
Otel Yataklarında Konfor Çok Önemli

Otel yataklarında konfor çok önemli diyen bir insanla karşı karşıya kalırsanız, o insanın haklı olduğundan emin olabilirsiniz. Bir otelde aranılan şeyler arasında konfor ilk sırada yer almaktadır. Oteller insanların dinlenmek ve güzel zaman geçirmek için gittiği yerler olduğundan, oteldeki odanızın buna uygun bir şekilde hazırlanmış olması oldukça önemlidir. Rahatsız yataklar ve kötü dekorasyona sahip bir oda, otelinizin adının kötüye çıkmasına neden olabilir. Bu yüzden kesinlikle otel yataklarında konfor konusuna önem vermeli ve konforlu yataklardan vazgeçmemelisiniz. İnsanların rahat bir yatakta yatmak istediklerini, güzel ve deliksiz bir uyku çekmek istediklerini bilmeniz, buna uygun hareket etmeniz oldukça önemlidir. Bu yüzden otellerinizde kullanacağınız yatakların seçimini mutlaka iyi yapmalısınız. Rahatsız ve konforsuz yataklardan kesinlikle uzak durmalısınız.

konforlu-otel-yatakları

Otel yataklarında konfor her zaman aranılan fakat ne yazık ki her zaman elde edilemeyen bir şeydir. Bu yüzden otelinizdeki yatakların ne kadar rahat olup olmadığını bilmeli ve bu konuda bir çalışma yapmalısınız. Rahat yataklar, otelinizde kalmak isteyen insanların sayısına olumlu yönde bir katkı yapacaktır. Birçok insana göre bir oteldeki en önemli unsur, otel yataklarında konfor ve rahatlıktır. Bu yüzden yatak konusunda ucuza kaçmayıp, kaliteden ödün vermemelisiniz. Kaliteli ve rahat yataklar kullanarak, misafirlerinize en iyi şekilde hizmet etmelisiniz.

otel-yatakları

Yataklarınızda kullanacağınız nevresim takımları ve çarşafları da aynı özenle seçmeli, rahatsız edici seçimlerden uzak durmalısınız. Otel yataklarında konfor her insanın istediği bir şey olduğundan, insanlara bu konforu en iyi şekilde yaşayabilecekleri ortamlar sunmalısınız. Bunu da odaları iyi şekilde dekore ederek ve yatağı doğru yerlere yerleştirerek sağlayabilirsiniz. Yataklarınızın kaliteli olması, insanlara otelinizin de kaliteli olduğunu göstermede oldukça etkilidir. Bu yüzden otelinizin iç dizaynına verdiğiniz önemi, odalara da mutlaka göstermelisiniz. Bunu sağlamak için de kesinlikle, otel yataklarında konfor ve rahatlıktan şaşmamalı, misafirlerinize en rahat yatakları, odaları ve ortamı sunmalısınız.

15 Yorum »

 1. Ayşe Yalman 10 Ekim 2013 at 22:40 - Yanıtla

  Otel yataklarında ergonomik konforlu yatak olması lazım. Belki de otel dekorasyonunda en önemli konu yatağın konforlu ve rahat olmasıdır. Tabi temiz olması da çok çok çok önemli 🙂

 2. Yasin DEMIRCI 10 Ekim 2013 at 23:08 - Yanıtla

  Otel yatakları ne çok sert olacak ne de çok yumuşak olacak. Ortopedik olması lazım.

 3. YASİN Ş. 11 Ekim 2013 at 09:50 - Yanıtla

  OTEL YATAKLARINDA KONFOR TABİKİ DE KALİTELİ VE RAHAT YATAKLARLA MÜMKÜN OLACAKTIR. ZATEN BAZI OTELLER BU KONUDA ÇOK HASSAS DAVRANIYOR VE OTEL DEKORASYONUNDA ŞIKLIĞI SUNDUKLARI KADAR RAHATLIĞA DA SUNUYORLAR.

 4. Şermin GÜKEN 11 Ekim 2013 at 10:03 - Yanıtla

  Otel mobilyaları fuarı diye bir fuar vardı. Orada bir yatak görmüştüm. Yan taraftaki düğmeye basıyorsunuz ve yatak size masaj yapıyor. Sırf masajlı otel yatağı için bile gecelik 100 usd verilir 🙂

 5. Aslı Yenel 12 Ekim 2013 at 01:18 - Yanıtla

  Otel yataklarını gerçekten rahat olmalı ve bence her yıl yenisi ile değiştirilmeli.

 6. Hasan OPAK 12 Ekim 2013 at 17:42 - Yanıtla

  Otel yataklarında konfor kadar hijyen de çok önemli. Özellikle hava alan yatak modelleri ile otel müşterilerine hizmet veriyorlar. Normal sünger yatak gibi basit otel yatakları olsa kokma ve terletme yapardı

 7. Lena Nesirli 13 Ekim 2013 at 13:49 - Yanıtla

  Yataklarda konfor çok önemli. Otellerin yataklarına oturduğunuzda bile rahatlığı hissediyorsunuz.

 8. Pelin Acer 14 Ekim 2013 at 16:12 - Yanıtla

  Otel yataklarındaki mikrobun haddi hesabı yok valla. Hatta ben otellerdeki yatakların üzerine kendi çarşafını götüren insanları bile duydum

 9. leyla 21 Ekim 2013 at 11:57 - Yanıtla

  otel yataklarında konfor ilk aranan özellik.odanın sadece tek başına şık otel mobilyalarıyla döşenmesi yetersiz kalır.

 10. Özgür Utku 21 Ekim 2013 at 12:38 - Yanıtla

  Çok yumuşak otel yatakları insanda bel ağrısı ve rahatsızlık yapıyor.

 11. naciye 23 Ekim 2013 at 16:34 - Yanıtla

  otel yataklarında her insan tabiki de rahatlığı ve konforu arar. özellikle de uzun konaklama sürelerinde bu daha da önemli.

 12. mahide 24 Ekim 2013 at 12:05 - Yanıtla

  otel yatakları kaliteli ve rahat yataklar olursa müşteri memnun ayrılır bu da işletme sahipleri için oldukça önemli mevzu.

 13. zekeriya 25 Ekim 2013 at 11:37 - Yanıtla

  otel yataklarında konfor elbetteki çok önemli sonuçta insanlar kaldıkları otelde rahat etmek isterler.

 14. yüsra 28 Ekim 2013 at 11:38 - Yanıtla

  sadece otel yataklarında değil evde bile insan uyuduğu yatakta rahatlık ve konfor arar. ama bir işletme sahibi zaten müşteri memnuniyetini önemsiyorsa bu konuda titiz davranır.

 15. orhan 1 Kasım 2013 at 16:50 - Yanıtla

  nasıl ki evde yatak odasında yatağın konforlu olmasını istiyorsak otel yataklarının konforu da o derece önemlidir. özellikle de uzun süreli konaklamalarda evdeki rahatlığı sağlamaları lazım.

YORUM YAPABİLİRSİNİZ. »


You might also likeclose