Antre Dekorasyonu Nasıl Yapılmalı ?

Evinizin girişi olan antrelerinizin düzenli bir yapıya sahip olması evlerinizin dekorunu etkileyecektir.

Evinizden içeri girdiğinizde üzerinizde yaratacağı etkiyi düşündüğünüzde antrelerinizin dekorasyonu her açıdan önem taşıyacaktır. Antrelerin dekorasyonu evinize davet edeceğiniz misafirleriniz açısından da önem taşıyacaktır. Evinize davet ettiğiniz misafirlerinizin üzerinde iyi bir intiba bırakmanın yollarından biri de antreleriniz de meydana getireceğiniz dekorlardır. Misafirlerinizi daha evin girişinde yapacağınız dekor modeli ile etkileyebilirsiniz. Antreler sadece bir depolama alanı değil aynı zamanda, evinize girişte karşılandığınız ve evinizden çıkışta uğurlandığınız yerlerden biri olarak da öne çıkmaktadır. Antrenizde kullanacağınız mobilyalar her açıdan önem arz etmektedir.

 

Gerek yer açısından gerek kullanım açısından bu noktada yer vereceğiniz mobilyalarla antrelerinizi daha etkili bir şekilde kullanabilirsiniz.

Evinizin girişinde yer vereceğiniz portmanto ve ayakkabılık tasarımları ile antrelerinizi daha etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Açık ya da kapalı şekilde yer vereceğiniz bu tasarımlar ile antrelerinizi çok daha mükemmel bir yere dönüştürebilirsiniz. Antreler de kullanacağınız mobilya tasarımları ile eşyalarınızın daha tertipli olmasını da sağlayabilirsiniz. Antrelerinizde yer alan tasarımlar ile elbiselerinizi ve kıyafetlerinizi istediğiniz gibi asabilirsiniz ya da ayakkabılık modeli ile ayakkabılarınızı daha derli toplu bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Antrelerin dekorunda elbette en dikkat çeken tasarımlardan biri aynalardır.

Ayna modellerine yer vererek dekorlarınızı istediğiniz gibi süsleyebilir ya da zenginleştirebilirsiniz. Kullanacağınız ayna modelleri ile antrelerinize derinlik katabilirsiniz. Ayna modelleri ile antrelerinizi daha geniş gösterebilirsiniz. Görsel olarak da ayna modelleri ile antrelerinizi daha da rahatlatabilirsiniz. Antrelerde kullanılan dolap modellerinde sürgülü olanları kullanarak daha güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Hem ayakkabılık hem de portmanto olarak kullanılan bu mobilyalar ile antrelerinizi çok daha etkili bir biçimde kullanabilirsiniz. Ayna modellerini dresuarlarla birlikte kullanarak da çok etkili sonuçlar ortaya koyabilirsiniz.

 

Oturmak için sandalye ya da koltuk kullanın.

Antrelerinizde kullanacağınız sandalye ya da koltuk takımları ile antrelerinizi daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayakkabılarınızı giyip çıkartırken daha rahat bir şekilde çıkarmanızı sağlayacak olan bu tasarımlar ile antrelerinizi daha gösterişli bir hale getirebilirsiniz. Özellikle evlerinize gelen misafirlerin daha fazla rahat etmesini sağlayacak bu tasarımlar ile antreleriniz çok daha güzel bir yapıya kavuşacaktır. Ayrıca evlerinizin bu noktalarında kullanacağınız sedir ve minderlerde antrelerinizin daha farklı olmasını sağlayacaktır.

Kapaklı ayakkabılık modelleri ayakkabılarınız için en doğru tercihtir.

Ayakkabılık modellerinin kapalı tarzda olması çok daha etkili sonuçlar ortaya çıkarmanızı sağlayacaktır. Ayakkabılık modelleri ile antrelerinizi daha verili kullanabilirsiniz. Kapalı olması ayakkabılarınızdan çıkan kötü kokuları hapsedeceği gibi sağlığınızı da olumlu yönde etkileyecektir. Ayakkabılarınızın açık raflar da durması kötü kokuların evinize yayılmasına neden olacak ve bu durumda sağlığınızı tehdit edecektir.

ayakkabilik-modelleri

Antrelerinizde kullanacağınız tasarımlar arasında kitaplık modellerini de kullanarak antrelerinizi daha verimli hale getirebilirsiniz. Antrelerinizde kitaplık modeline yer vererek evinizin girişini daha etkili kullanacağınız gibi her yönüyle farklı bir dekorasyonda ortaya çıkartabilirsiniz. Antrelerinizi bambaşka boyuta taşıyacağınız bu tasarımlar ile antrelerinize derinlik katabilirsiniz.

Ahşap ve dayanıklı olan bu tasarımlar ile antreleriniz hiç olmadığı kadar şık ve dekoratif bir yapıya kavuşacaktır.

Antrelerinizde yer vereceğiniz masa modelleri de aslında dergi, gazete ya da kitap gibi eşyalarınızı koyabileceğiniz en güzel mobilya tasarımlarındandır. Bu masa modelleri ile antrelerinizde kısa süreli sohbetler edip misafirlerinizle keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Antrelerinize uygun seçeceğiniz mobilya tasarımları ile antrelerinizi daha etkili kullanabilirsiniz.