Binlerce çeşit ürünlerin tasarlanıp üretildiği, en şık halleriyle insanların kullanımına sunulduğu mobilyacılar, biz müşterilerin işlerini oldukça kolaylaştırır. Ev ve iş yerlerimizde olduğu kadar otellerde de mobilya kullanımına ve tasarımına özen gösteren İstanbul mobilyacıları, hemen hemen ülke çapındaki bütün şehirlerin tercihi oluyor. Otel mobilyacıları olarak resmi bir isim kazanmamışsada kendi içlerinde üretim anlamında ayrı bir yerde tutuluyor. Yüzlerce otelin bulunduğu İstanbul’da mobilya üretimine de oldukça önem veriliyor. Otellerdeki bütün mobilyaların özenle ve titizlikle tercih edildiği İstanbul mobilya mağazaları, dünya standartlarında iş çıkartıyor.

Fuarların düzenlendiği, büyük firmaların birbirleri ile yarıştığı mobilyacılar, oteller için özel tasarımlar oluşturuyor. Mekana ve odalarına göre uygun mobilya tasarlayan üreticiler, en modern ürünleri otel odalarında kullanıyor. Konforun ve şıklığın önemi kadar, kalitenin de birinci sırada tutulduğu otel mobilyaları zaman zaman İstanbul mobilya fuarında sergileniyor. Teknolojnin ve yeniliğin son kalitesinden yararlanılarak, üretilen otel mobilyaları, şıklığı ile müşterilerin de gözünü dolduruyor. Hem rahatlığımızı hem bütçemizi düşünen İstanbul mobilyacıları, otel ürünlerinde de fiyat uygunluğu sağlıyor. En beğenilen ürünleri ile yerli ve yabancı tüm müşterilerine şıklık sağlayan oteller, özenle tasarladığı mobilyaları ile adından söz ettirmeyi başarıyor.

Yediden yetmişe her yaşta insanın rahatlıkla kullanabildiği otel mobilyaları, otellerin sembolü haline geliyor. İstanbul mobilya firmaları, yaşam alanlarımızı her açıdan konforlu hale getirmek için çalışıyor. Lüks, gösteriş ve asaletin mobilyalara yansıması, mekanın her açıdan konfor kazanması demektir. Konforlu bir yaşam herkesin hakkıdır. Kalitenin ön planda tutulduğu otel mobilyaları, müşterilerin en rahat kullanımı gerçekleştirebilmeleri doğrultusunda dizayn edilmiştir. Pratiklik, görüntü ve modanın mobilyalara yansıma hiç bu kadar zevkli olmamıştır.

istanbul-mobilya-fuarı

istanbul-mobilya-mağazaları

otel-mobilya-fiyatları

otel-mobilyaları

otel-mobilyaları-fuarı

Tatile zorla götürdüğümüz çocuklarımız bile otellerdeki bu mobilya konforu karşısında şaşkına dönecek ve evlerindeki rahatlığı yaşayacaklar. Oteller için son derece önemli olan müşteri memnuniyeti de dizayn edilen mobilyalara yansıtılmakta ve müşteriye kalite olarak sunulmaktadır.