Otel mobilyaları pek çok otelde özenle seçilmektedir. Bunun nedeni bu mobilyaların otelin kimliğini yansıtmasıdır. Genellikle büyük olan pek çok otel klasik otel mobilyaları kullanmaktadır. Bu mobilyalar oteli şık göstermektedir. Üstelik ince bir işçilikle hazırlanmış mobilyalar otellerin vazgeçilmezidir.

Mobilya seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri mobilyaların rahatlığıdır. Bunun yanında şıklık da son derece önemlidir. Rahatlığın ve şıklığın yanında sağlam ve dayanıklı olması pek çok mobilyanın daha çok tercih edilmesini sağlamaktadır. Klasik otel mobilyaları arasından seçim yaparken bu unsurların değerlendirilmesi gerekmektedir. Otellere alınan eşyalar uzun süreli alındıkları için kullanımları konusunda hassas davranmak önemlidir.

luks-otel-yataklari

Lüks otel mobilyaları seçiminde işçiliği bol olan modeller en sık tercih edilen modeller arasındadır. Çünkü bu modeller son derece şık durmaktadır. Bunun yanında büyük olan otellerin pek çoğu özellikle lobilerinde ve yemek odalarında söz konusu klasik mobilyaları kullanmayı tercih etmektedir.

Otel mobilyalarının seçimi bir otelin kimliğini belirlemek açısından son derece önemlidir. Şık olan mobilyalar ortama daha fazla müşteri çekecektir. Bunun yanında estetik ve zarif olan pek çok mobilyanın daha fazla tercih sebebi olduğu söylenebilir. Renkler konusunda pek çok farklı alternatif bulunabilir. Genel olarak renk seçiminde hassas davranmak gerekecektir. Zıt renkler birbiri ile bütünleşmektedir. Diğer taraftan şekil zemin ilişkisi de son derece önemlidir.

klasik-otel-masasi

Klasik otel mobilyaları kullanan pek çok otel geçmişe dair pek çok mesaj vermektedir. Dolayısıyla nostalji yapmak isteyen otel yetkilileri bu mobilyaları rahatlıkla kullanabilmektedir.

Uzun süredir mobilya sektöründe deneyimli olan ve uzman ekiplerle çalışan firmamız için önemli olan müşterilerin hayalinde olan mobilyaları tasarlamak ve onlara teslim etmektir. Sadece mobilya tasarımı değil aynı zamanda mekân tasarımı konusunda da deneyimli bir ekiple çalışan firmamız yüzde yüz müşteri memnuniyetini önemsemektedir. Firmamız renk ve model uyumu konusunda size en uygun olan mobilyayı tasarlamak konusunda doğru seçimdir.