Klasik tarzda döşenmiş otel odaları insanların gözünde daima lüksü canlandırır. İnsanlar otele dinlenme ve eğlenme beklentisiyle giderler ancak bir yurt odası gibi döşenmiş konforsuz otel odalarına girdİklerinde tüm beklentileri suya düşer. Odalarına girmek bile istemezler.

Otel odalarının döşenme tarzı, otellerin müşterilerine verdikleri önemin de göstergesidir. Müşteri de bunun farkındadır. Bu yüzden klasik tarzda şık mobilyalarla döşenmiş otel odaları müşteride, bu otel bana değer veriyor algısını oluşturur. Yatağın rahatlığı ve mobilyaların kullanışlı olması da müşteri için büyük bir önem arz eder.

Klasik tarzda döşenmiş konforlu bir otel odası, müşteri memnuniyetini arttırdığı gibi, müşteri profilini de yükseltir. Otelin tanınmışlığı artar ve otel bir anda herkesçe tavsiye edilen bir otel haline gelir. 110 Klasik tarzın estetiği müşteriyi ilk andan itibaren büyüler. Müşterinin odaya girdiği anda “Evet doğru oteldeyim.” demesini sağlar. Otelinizde daha nezih ve saygın bir ortam yaratmak istiyorsanız klasik mobilyalar tam sizin için. Hem kendinizi, hem de müşterilerinizi memnun etmenin en kısa yollarından biridir, otel odalarında klasik mobilyalar kullanmak.

modern-otel-mobilyaları

modern-otel-dekorasyonu-örnekleri

modern-otel-dekorasyonu

arya-otel-dekorasyonu-2

opera-otel-dekorasyonu-2