Otellerdeki yıldız sayısı hizmetle, otelde kullanılan otel mobilyalarıyla, sundukları imkanla orantılı olarak artmaktadır. Lüks otellere baktığımız zaman hemen hemen çoğunda odaların fiyatlarında değişiklik olduğunu görmekteyiz. Bu değişiklik sadece odaların çift kişilik ya da tek kişilik olmasından değil aynı zamanda otel odasına kullanılan mobilyaların çeşitliliği ile de alakalıdır.

Lüks otellerin kral odası konsepti oluşturarak önemli misafirler için bulundurdukları odada kullandıkları mobilyalar kral dairesi mobilyalarına yaraşır ihtişamda ve konforda olmalıdır. Otellerde kral odaları alan olarak da diğer odalara göre daha büyük boyutlarda olduğu için daha çok oda içerisinde şık ve rahat bir ev ortamı oluşturulmaya çalışılır. Bu yüzden de kral odası dekorasyonunda bir insanın evinde ihtiyaç duyduğu bütün mobilyalar özenle kullanılmaya çalışılır. Bu konuda oldukça titiz davranılması gerektiği unutulmamalıdır. Unutmayınız ki otelinize gelen insanlara müşteri gözüyle değil misafir gözüyle bakmanız gerekmektedir. Nasıl ki evinize gelen misafirleriniz için en iyi hizmeti sağlamaya çalışıyorsanız aynı şekilde otellerde de bu durum geçerlidir ve hatta daha önemlidir.

kral-dairesi-mobilyaları
Prenses Klasik Yatak Odası
otel-kral-dairesi-mobilyaları
Artemis Klasik Koltuk Takımı
otel-mobilyaları
Hayal Yatak Odası
kral-dairesi-koltukları
Gül İpek Koltuk Takımı

Otel dekorasyonu yaparken kral dairesinde kullandığınız mobilyaların seçiminde belirtilen noktalara dikkat edilerek yapılan bir kral odası dekorasyonu gelen önemli misafirlerinizin otelde geçirdiği süreç içerisinde rahat olmalarını ve otelden memnun ayrılmalarını sağlar. Bu durum da bir işletme için oldukça önemlidir.