Daha çok iş adamlarının, siyasetçilerin, oyuncuların, sporcuların ve zengin elit sınıfın tercih ettiği lüks otellerde önemli olan kıstas konfor, şıklık ve ferahlıktır. Geniş lüks otel mekânlarında seçilecek mobilyalar, aksesuarlar, aydınlatmalar, duvar renkleri ve birçok farklı ürünlerle Lüks otel dekorasyonu tamamlanacaktır.

Lüks otel dekorasyonu müşterilerin memnuniyetini % 100 amaçlayacak şekilde tasarlanacaktır. Öncelikle ürün seçiminde sayı olarak aşırıya kaçmayıp, daha zengin dekorasyonlarla süslenmelidir. Aydınlatmalar ve ışık sistemler sarayları, konakları anımsatacak şekilde seçilmeli, misafirler ve müşterilere yabancı olmayan tanıdık ortamlar sunmalıdır. Oturma grupları, yemek masaları, yatak odaları, lobi ve bar mobilyaları ile aksesuarları, ayna seçimlerinden otel için kat çıkış merdivenlerine kadar tüm mobilya ve ürü seçiminde Lüks otel dekorasyonu bir arada düşünülmelidir.

Lüks otel dekorasyonunda tüm kullanım ve bölme alanları uygun genişlikte seçilerek her bir alanın diğerinden bağımsız konforu ve huzuru sağlaması gereklidir. Sağlam ve sağlıklı ürünlerin, kumaşların, boya ve metallerin kullanılarak tasarlanan mobilya ve aksesuarlarla gerekli lüks dekorasyonu yakalayabilirsiniz.

otel-toplanti-masasi

otel-dekorasyonu

otel-mobilyalari-3

otel-odası-dekorasyonu

otel-odası-dekorasyonu-nasıl-yapılır