Klasik bir tarz kullanılan aynı zamanda lükse ve konfora önem veren oteller için ilk görünüm lobi tasarımlarıdır.

Lüks bir tasarımın ve gösterişli bir dekorasyonun hem müşterilere olan etkisi hem de otel işletmelerine geri dönüşü oldukça önemlidir. Klasik ve estetik dekorasyon için gösterişli mobilya ve ürünler hazırlanır.Klasik dokunuşların göze hitap eden çizgisi ve modern tasarımların farklılığı zaman zaman müşteriler için kararsızlık yaratsa da avangard dekorasyon tarzı ile ortak bir nokta bulunmaktadır.

Perdelere, mobilyalara, halılara, masalara, standlara, koltuk ve sandalyelere kadar bir çok mobilyanın renk çeşitleri, işçiliği ve tarzı uyumlu olmalıdır. Özenle yapılan tasarımlar, klasik bir hava yaratmak isteyenlere özel altın varak veya sedefli ayrıntılar kullanılan mobilyalar dizayn edilmektedir.Oyma işçiliğinin oldukça fazla kullanıldığı mobilyalara eşlik edecek olan dekoratif ürün ve objeler özenle seçilmektedir.

Lüks saçaklı veya püsküllü avizeler, farklı aydınlatma teknikleri, otantik halılar, avangard dekoratif objeler ile tasarımın tamamlanması özenli bir çalışmanın sonucudur.

Estetik, ihtişam ve kalitenin göz ardı edilmeden amaçlanan lüks tarzın yakalanması profesyonel kadromuzla bizce mümkündür.
otel-dekorasyonu-yapan-firmalar

otel-dekorasyonu

otel-lobi-mobilyaları

otel-oda-mobilyasi-1