Yerli ve yabancı turistlerin konaklama ve dinlenme mekânları olan otellerde standart, süit, klas ve busines odalarla farklı sınıflara farklı hizmetler verilmektedir. Birbirinden farklı otel odası mobilyaları ile daha ferah, zarif ortamlar oluşturulmaktadır. Bir otel odasında yer alan, yatak bazaları ve başlıkları, mini bar mobilyası, banyo dolabı, masa ve sandalye ile elbise dolabının yer aldığı standart odalarda daha kir tutmayan renkler ve tasarımlar seçilmiştir.

Süit ve klas odalarda 2 tekli 1 üçlü koltuğun yer aldığı, daha kaliteli ahşaplarla üretilmiş otel odası mobilyaları ile misafirler sağlıklı bir şekilde dinlenme imkânı bulmaktadırlar.

Lüks Otel mobilyalarında her bir detay öne arz ettiği, gelenekçi ve yenilikçi tasarımların oluşturduğu harika mobilya ve koleksiyonların yer aldığı konforlu mekânlar oluşturulmaktadır. Yatak bazaların daha az yükseklikte ve daha geniş şekilde tasarlandığı, yatak başlıklarına LED aydınlatmaların takılı olduğu, yatak başlarında yer alan komodinlerin çekmece ve alt kısımlarının zarif tasarımı ile elbise dolabının ergonomik kullanımı otel odası mobilyalarında aranan en belirgin özelliklerdir.

otel-oda-mobilyasi-1

otel-oda-mobilyasi-2

otel-oda-mobilyasi-3