Otel Avize Modelleri | Otel Mobilyaları

Otel Avize Modelleri

asortie 8 Ocak 2014 4
Otel Avize Modelleri

Aydınlanma ihtiyacı eskiden bu yana daima varolmuştur. Evlerimizde, ofisimizde; otururken, çalışırken hatta televizyon izlerken bile ihtiyaç duyduğumuz elektrik hayatımızın olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Durum böyleyken dekorasyonumuzda kullandığımız aydınlatma ürünleri ön plana çıkmaktadır. Özellikle de büyük ve lüks otellerin aydınlatma sistemleri seçimi doğru yapılmalıdır.

Lüks otellerde rastladığımız devasa büyüklükteki otel avize modelleri otel dekorasyonunun bir parçasıdır. Otel dekorasyonları yapılırken sadece otel mobilyaları değil aynı zamanda hatta özellikle aydınlatma sisteminin kusursuz olmasına önem verilir. Çünkü yanlış aydınlatma, kullanılan otel mobilyalarını da kötü gösterecektir. Otellerdeki aydınlatma sistemleri evimizde yahut ofisimizde kullandığımız sistemden çok farklıdır. Otellerin lobisinde kullanılan otel avize modelleri dikkat çekici büyüklükte ve şıklıkta olmaktadır. Hatta çoğu otellerde mutlaka rastlamışsınızdır otele ayak basar basmaz ilk dikkatinizi çeken şey otel lobisinde kullanılan avize modelleri olur. Farklı farklı modellerde tasarlanan otel avizelerinin otel lobisinde bulunan mobilyalarla da uyumu çok önemlidir. Otel odası aydınlatma sistemlerinde ise genellikle avize yerine daha çok spot aydınlatma sistemi tercih edilir. Tabii bu durum otel odalarının özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bazı otel odası avize modellerinde de en az lobilerde kullanılan avize modellerindeki şıklık ve ihtişama rastlayabiliyoruz. Otel odası fiyatlarına göre bu da değişiklik göstermektedir.

otel-avize-modelleri

otel-avize-modelleri-ve-fiyatları

otel-aydınlatma-sistemleri

Otel dekorasyonunu bir bütün olarak değerlendirecek olursak otel avize modellerinin seçiminin de ne kadar önemli olduğunu görmüş oluruz. Özellikle de otel odası aydınlatmalarının gözü rahatsız etmeyecek türden ve otel odası mobilyalarını en iyi şekilde yansıtacak seviyede olması gerekmektedir.

4 Yorum »

 1. Aslı 12 Ocak 2014 at 01:00 - Yanıtla

  geçen yaz kaldığımız otelin lobisindeki avize muhteşemdi.otel işletme sahipleri otel lobilerinde gerçekten çok başarılı dekorasyonlar yapıyorlar. kullandıkları avizeler bile başlı başına ihtişamı sağlıyor.

 2. enise 12 Ocak 2014 at 01:03 - Yanıtla

  otel odası avizeleri otel girişlerindeki avizeler kadar şık olmasa da bazı otellerde bazı lüks odalarda kullanılan avizeler gerçekten çok şık oluyor.

 3. aysima 26 Ocak 2014 at 22:22 - Yanıtla

  otel avize modelleri özellikle otel lobisinde çok özenli seçiliyor. otel lobisi ilk izlenim açısından önemli o yüzden aydınlatma sistemi de önemli bir yer tutuyor.

 4. yaren 9 Şubat 2014 at 13:34 - Yanıtla

  o kadar gösterişli avizeler var ki. lüks otel dekorasyonlarında bu tarz modellerin kullanılması zaten otellerin prestijini arttırıyor.

YORUM YAPABİLİRSİNİZ. »