Uzman ve profesyonel çalışmalarla tasarlanan Otel dekorasyon projelerinde öncelikle en uygun alanın uygun değer değerlendirilmesi ön görülür. Mimari projelerin üzerinde uygulanacak dekorasyon ve aksesuar ürünlerinin yerleştirilmesi ile 3 boyutlu çalışmalar yapılmalı ve daha estetik ve konforlu bir rotam oluşturulmalıdır.

Otel dekorasyon projeleri kullanılacak ahşa tipi ve renginin, diğer dekoratif ürünlere olan uyumunu göstermelidir. Dayanıklı ve sağlıklı malzemelerin projelendirilmesiyle yer, konum ve boyutları belirlenir. 3, 4, 5 ve 7 yıldızlı otellerde otel dekorasyon projelerinde doğal ahşap işleme ve oymalarla görünüm kazanım, düzgün ve orantılı boyutlandırmayla en rahat yaşam alanlarını oluşturacaktır. Klasik ve modern mobilya ve dekorasyonları bir arada ve farklı farklı uygulamanız için dekorasyon projelerini ve dekoratif ürünleri belirlenerek kaliteli işçilikle desteklenmelidir.

Otel dekorasyon projeleri mobilyaların dışında, ahşap süpürgelikler, karton Piyerler, duvar kâğıtları ve dekoratif kaplamalar, ahşap bordürler, aydınlatma ve küçük gümüşlük modelleri ile birbirinden farklı tüm detayları kapsamaktadır. Dekoratif projelendirme de ayrıca ürünlerin nem, hava değişimi ve kalitesiz ürün gibi faktörleri düşünülerek tasarlanacaktır.

otel-dekorasyonu

otel-dekorasyonu-2