Otellerin hepsinde tasarıma ve mobilya seçimine özen gösterilmektedir. Bir otelin dış dünyaya kendini tanıtması ve kurumsal imajının oluşması için gerekli olan şey şık mobilya tasarımlarının sunulmasıdır. Mobilyaların her biri tasarlanırken ayrı bir özen gösterilmelidir. Ancak mobilya tasarımından çok mekân tasarımı önemlidir. Çünkü bir mobilya kendini uyum içinde daha çok gösterecektir. Hem renk hem de model konusunda uyumun sağlanması şıklığı da beraberinde getirmektedir.

Otel gardrop modelleri arasından seçim yapılırken önemli olan otelin konseptine uygun modeller arasından seçim yapmak olacaktır. Hem renk hem de model konusunda uyumun sağlanması önemlidir. Kırmızı ve siyah uyumu genellikle iddialı olan pek çok otelde kullanılan renklerdendir. Bunun yanında sarı siyah uyumu da kullanılan renklerdendir.

luks-otel-gardroplari

Otel gardropları tasarlanırken aynı zamanda mekân tasarımı konusunda da dikkatli olan firmalar arasında seçim yapmak önemlidir. Hem mekânın tasarımı hem de koltuk tasarımı önemlidir. Dolayısıyla bu alanda faaliyet gösteren firmalar arasından seçim yaparken profesyonel olarak çalışan firmalardan yana karar vermek son derece önemlidir.

Pek çok farklı otel gardrop modelleri bulunmaktadır. Bazıları yüksek bazıları alçak tasarlanmıştır. Bazı gardırop modelleri geniş bazıları ise dardır. Geniş olan dolaplar daha geniş odalar için tasarlanmıştır. Bunun yanında camlı ve aynalı olan modellerin yanında tamamen ahşaptan tasarlanmış modeller de bulunmaktadır. Bu noktada önemli olan uyum konusunda hassas davranmak olacaktır.

otel-gardrop

Lila renk otel gardrop modelleri arasında en çok tutulan renklerden biridir. Bunun yanında beyaz da temiz göründüğü için tercih edilmektedir. Aynalı olan modeller genellikle en çok beğenilen modeller arasında bulunmaktadır. Boylu boyunca kendinizi görmek istediğiniz aynalara bakmak hoşunuza gidebilir.

Firmamız yıllardır mobilya sektöründe faaliyet göstermektedir. Hem mobilya tasarımında hem de mekan tasarımında son derece hassas olan firmamız için önemli olan müşterilerin yüzde yüz memnuniyetinin sağlanmasıdır. Renk uyumu ve modeller konusunda firmamız profesyonel bir bakış açısına sahiptir.