Otel Lobi Mobilyaları | Otel Mobilyaları

Otel Lobi Mobilyaları

asortie 9 Ekim 2013 19
Otel Lobi Mobilyaları

Otellerde ilk izlenimin oluşmasını sağlayan ve ilk dikkat çeken şey lobilerdir. Lobiler otele ilk girdiğiniz anda karşınıza çıkan ve eğer güzel bir dekorasyona sahiplerse sizi oldukça etkileyen yerlerdir. Bu yüzden otel lobi mobilyaları oldukça önemli bir konumdadır. Lobide kullanacağınız mobilyalar konusunda iyi seçimler yapmanız, klasik ve şık mobilyalar tercih etmeniz veya modern eşyalar kullanmanız oldukça önemlidir. Lobinizin oteli en iyi şekilde yansıtacak şey olduğunu ve buna uygun hareket etmeniz gerektiğini aklınızdan çıkarmamalısınızLobi mobilyaları bir otelin güzelliğini göstermede oldukça önemli olduğundan, otelinizin özelliklerine en uygun seçimleri yapmanız önemlidir. Otelinizin dekorasyonuyla müthiş bir uyum sağlayacak olan mobilya seçimleri yaptığınız zaman, lobiniz herkes tarafından beğenilecektir.

otel-lobisi-koltukları

Lobi mobilyaları konusunda yararlanabileceğiniz birçok farklı ürün ve tasarım bulunmaktadır. Bu ürün ve tasarımları incelemeniz, bu konuda araştırmalar yapmanız oldukça önemlidir. Otel lobilerinde genellikle rahat ve şık koltuklar kullanılmaktadır. Bunun nedeni ise, lobide vakit geçiren insan sayısının çok olmasıdır. İnsanlar rahat etmedikleri bir lobiye sahipse, o otele ait beklentilerinin karşılığını bulamazlar. Bu yüzden lobi mobilyaları seçimi mutlaka iyi yapılması gereken bir şeydir. Yararlanacağınız mobilyaların hangi türde olacağını, nasıl mobilyalar kullanmak istediğinize karar vermeniz oldukça önemlidir.

otel-lobisi-mobilyaları

Otelinizin modern veya klasik olmasını sağlayan en önemli etkenin lobi olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız. Buna uygun şekilde seçtiğiniz lobi mobilyaları sayesinde, dekorasyonunuzun en iyi şekilde gerçekleşeceğinden emin olabilirsiniz. Mobilyalarınızın rahat ve konforlu olması ise, ilk dikkat etmeniz gereken şey olmalıdır. Rahatsız ve konforsuz mobilyalar, insanların otelinizi beğenmemesine neden olabilmektedir. Bu yüzden lobi mobilyaları konusunda aceleci seçimler yapmayıp, biraz araştırma yaptıktan sonra karar vermeniz sizin için oldukça yararlı olacaktır. Bunu yaptığınız sürece, koltuklar, masalar, sandalyeler, aydınlatmalar ve daha birçok şey hem uyumlu olacak hem de göze hoş gözükecektir. Bu da otelinizin görüntüsüne ve insanların oteliniz hakkındaki izlenimlerine, olumlu yönde bir katkı yapacaktır.

19 Yorum »

 1. Zeynep Başkan 10 Ekim 2013 at 22:37 - Yanıtla

  Otel lobi mobilyaları aslında otelin kalitesinin ilk göstergesi gibi. Lobilerde gelen misafirlerin ağırlaması ve oteldekorasyonu misafirlerin daha güzel vakit geçirmeleri için lobi dekorasyonu yaparken estetik ve konforlu olmasına dikkat ediyorlar. Lobilerde kullanılan otel koltukları ve kanepeler genellikle kolay temizlenebilen modellerden seçiliyor.

 2. Nermin Zilan 10 Ekim 2013 at 23:09 - Yanıtla

  Antalya’daki otellerin lobi dekorasyonları çok ihtişamlı. Otel lobilerindeki mobilyaları görünce otel odalarındaki mobilya modelleri ile ilgili fikir sahibi oluyorsunuz zaten.

 3. pelin karasu 11 Ekim 2013 at 09:52 - Yanıtla

  otel lobi mobilyaları bir evin salonu gibi bir şey. Misafirlerini ilk orada ağırlarsınız. O yüzden ilk intiba önemli olduğundan lobi mobilyaları konusunda önemli ve şık seçimler yapılmalıdır.

 4. Tuncer Varlı 12 Ekim 2013 at 01:10 - Yanıtla

  Lobi mobilyalarının şık olması şart.

 5. Aslı Yenel 12 Ekim 2013 at 01:11 - Yanıtla

  Otel lobi koltuk takımları genelde kolay temizlensin diye deriden yapılıyor. Ne kadar temizlense de yine de dikkatli olmak lazım

 6. Hasan OPAK 12 Ekim 2013 at 17:40 - Yanıtla

  Lobi mobilyaları rahat olmalıdır. Lobilerdeki koltuklara oturduğunuzda otelin kalite anlayışını anlıyorsunuz zaten

 7. Özlem Gorlak 13 Ekim 2013 at 13:46 - Yanıtla

  Otellerin lobi mobilyaları ile otel oda mobilyaları lüks olmalı. Özellikle vip otel odalarında konforlu mobilyalar ve otel yatakları kullanılmak zorunda

 8. Pelin Acer 14 Ekim 2013 at 16:11 - Yanıtla

  Lobi mobilyaları şık ve gösterişli olursa, otelin kalitesini ve hizmet anlayışını belli etmiş olur.

 9. Müzeyyen Ardıçlı 15 Ekim 2013 at 22:21 - Yanıtla

  Otel lobi mobilyaları arasında mutlaka masaj yapan koltuklar olmalı

 10. Seren Demir 16 Ekim 2013 at 14:49 - Yanıtla

  Otel lobilerinde müşterileri cezbedecek gösterişli klasik mobilyalar kullanılırsa daha iyi olur.

 11. İç mimar çiğdem 16 Ekim 2013 at 15:10 - Yanıtla

  Lobi mobilyaları Otele adım attığınızda ilk göze çarpan ve otelin değerlendirildiği bir alan. Keninlikle çok gösterişli ve konforlu olmalı.

 12. Pelin Acer 17 Ekim 2013 at 12:35 - Yanıtla

  Lobi mobilyaları ile ilgili fuarda bir koltuk takımı görmüştüm. Koltuk takımının özelliği; üzerine ne dökülürse dökülsün asla kirlenmiyor ve kesinlikle yanmıyor.

 13. leyla çelik 21 Ekim 2013 at 11:59 - Yanıtla

  otel lobi mobilyaları seçimi yapılırken müşterileri ilk andan içine alacak saracak bir şıklığa ve konfora sahip olmalı bence.

 14. Özgür Utku 21 Ekim 2013 at 12:37 - Yanıtla

  Lobi mobilyalarında genelde kanepe ve sehpa tercih ediliyor. Ama bazın lüks otel mobilyalarında çok ilginç aksesuarlar kullanıyorlar. Mesela, Urfa’da bir otelde lobi de çok harika antik ahşap bir piyano var. Lobide oturanların en fazla ilgisini çeken eşya o piyano oluyor.

 15. ZAHİD 23 Ekim 2013 at 16:34 - Yanıtla

  OTEL LOBİ MOBİLYALARI GENEL OLARAK OTEL MOBİLYALARI İÇERİSİNDE EN FAZLA ÖNEM VERİLMESİ GEREKEN MOBİLYA BENCE.

 16. burhan 24 Ekim 2013 at 12:04 - Yanıtla

  otel lobi mobilyaları o kadar farklı renkte ve şekilde tasarlanıyor ki insan hayran kalıyor bu titizliğe.

 17. behiç 25 Ekim 2013 at 11:36 - Yanıtla

  lobi mobilyaları otel dekorasyonunda çok önemli bence. lobi dekorasyonu otelin ilk izlenimi açısından bir fikir veriyor müşteriye.

 18. emrah 28 Ekim 2013 at 11:37 - Yanıtla

  otel lobi mobilyaları otelin kalitesi hakkında ipucu verir müşteriye o yüzden önemlidir.

 19. nagehan 1 Kasım 2013 at 16:48 - Yanıtla

  otel lobi mobilyaları seçiminde sadece şıklık göz önüne alınarak seçim yapılırsa konfor ikinci plana atıldığı zaman tam anlamıyla bir dekorasyon sağlanmış olmaz bence.

YORUM YAPABİLİRSİNİZ. »