Lükse ve katileye önen veren oteller için önemli olan ilk giriş lobi tasarımları. Otelinizin sahip olduğu lüks lobi tasarımları ile isminizi zirveye taşıyabilirsiniz. Bunun için klasik tarzda ihtişamlı bir lüks lobi tasarımına sahip olmanız gerekmekte .

Lüks lobiye sahip olmak için dekorasyon ürünlerinizi klasik tarzda ve avagarde otel mobilyaları tarzında seçtiğinizde otelinizin ihtişam ve zarafeti asla unutulmayacaktır. Müşterilerinizin memnuniyetini sağlamak , ilerliki zamanlarda ziyaretlerinde tercih sebebi olmak için gerekli şartlardan birisidir. Lobi mobilyalarınızın seçiminde estetik ve sağlamlığa dikkat etmelisiniz. Estetik kaba olan mobilyalar göz doldurucu olacaktır fakat göz uyumunu bozacağından güzel bir görünüm vermeyecektir. Lüks lobi tasarımları ile müşteri gözünde A sınıfı hizmet kalitesi veren elit oteller sınıfınızda olacaksınız.

Estetik ve sarafetin yanı sıra lobi moblyalrınızız kalitesi açısında sağlamlığıda son derece önemlidir. Müşterilerinizi karşıladığınız kısmın güvenliği kısmen otelinizin genel güvenliğini simgelediği için özen gösterilmesi gereken bi unsurdur. Üst seviye kaliteli mobilya ürünleri ile lüks lobi tasarımlarına sahip olabilirsiniz.

arya-otel-dekorasyonu-2

opera-otel-dekorasyonu-2

prag-otel-dekorasyonu-3

venedik-otel-dekorasyonu-3