İnsanlar hayatlarını sürdürdükleri kapalı alanlarda kullandıkları mobilya ve aksesuar çeşitleri ile konfor ve rahatlık elde ederken aynı zamanda göz zevklerini de tatmin etmeye uğraşmaktadırlar. Bu anlamda tercih edilen eşyaların tümü kişilerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek nitelikte olurken, aynı zamanda mekânın genel tarzı ile de uyum göstermelidir. Kişisel yaşam alanı olarak kabul edilebilecek evlerde bu durumu sağlamak nispeten kolay olsa da, otel ve benzeri konaklama işletmelerinde durum oldukça farklıdır.

otel-1

Kimi zaman oda sayısı yüzler ile ifade edilebilecek olan büyük çaplı işletmelerden, birkaç odalı pansiyonlara kadar tüm konaklama noktaları, çalışma hayatı süresince çok sayıda farklı insanı ağırlamaktadır. Her yaş, cinsiyet ve kesimden insanın aynı odaları paylaşıp aynı ortak kullanım alanlarında bulunmaları sebebi ile işletmelerin otel mobilya ve aksesuarlarını büyük bir titizlik ile seçerek, genel müşteri profilinin beğeneceği tasarımlar oluşturulmalıdır. Her ne kadar lobi ve benzeri ortak alanlarda klasik ve birbirine benzer eşyalar tercih edilse de, söz konusu odalar olduğunda, ciddi bir çalışma zaruridir.

Odaların genelinde yakalanmaya çalışılan memnuniyet duygusu otel mobilyalarında estetik ve konfor ile meydana getirilmektedir. Boyutu ve ücreti fark etmeksizin her oda, içerisinde ikamet edecek ziyaretçisinin genel göz zevkine hitap etmek mecburiyetindedir. Bu durum kişinin işletmeden memnun olarak ayrılmasına ve dolaylı yoldan bir sonraki ziyaretinde tekrar aynı adresi tercih etmesine imkân verecektir. Otel mobilya modelleri, uzun vadede sağlanabilecek avantajların ışığında profesyonel kişiler yardımı ile oluşturulmalıdır.

otel-2

Firmamız sektörde bulunduğu yıllar süresince onlarca farklı konaklama işletmesinin otel mobilyaları tasarımlarını oluşturmasında yardımcı olmuştur. Geniş ürün yelpazemiz içerisinden arzu ettiğiniz tarz ve modellerdeki takımlarımızı seçerek tüm odalarınızda uyum ve konforu rahatlıkla elde edebilirsiniz. Otel mobilya dekorasyonu alanında uzman çalışma arkadaşlarımızın yardımı ile en ekonomik ve kaliteli çözümlere hızlı biçimde ulaşarak hem müşteri profilinizi genişletebilir hem de ziyaret sonunda elde edilen memnuniyet derecesini arttırabilirsiniz. Asortie mobilyalar hakkında aklınıza takılan tüm sorulara iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşacağınız firma yetkililerimiz veya web sitemiz yardımı ile cevap bulabilirsiniz.