Otel Mobilyalarında Klasik Mobilya Tercih Ediliyor | Otel Mobilyaları

Otel Mobilyalarında Klasik Mobilya Tercih Ediliyor

asortie 9 Ekim 2013 18
Otel Mobilyalarında Klasik Mobilya Tercih Ediliyor

Otel mobilyalarında klasik mobilya tercih ediliyor önermesi, otelleri incelediğiniz zaman, otellerin mobilyalarına dikkat ettiğiniz zaman anlayacağınız bir şeydir. Otellerde kullanılan mobilyaların herkese hitap etmesi gerektiğinden, otellerde klasik mobilya kullanımı oldukça yaygındır. Klasik mobilyaların hem göze hoş gözükmesi hem de rahat olması, otellerde bu tür mobilyaların kullanılmasını sağlamıştır. Ayrıca klasik mobilyalara, otellerin dekorasyonuyla da en iyi şekilde uyum sağlamaktadır. Bu yüzden otel mobilyaları genellikle klasik ve şık mobilyalardan oluşmakta, insanların hem rahat edeceği hem de dekorasyonu beğeneceği şekilde kullanılmaktadır. Otellerde mobilya seçiminin dekorasyonla uyumlu olması ve sırıtmaması da oldukça önemlidir. Bu yüzden otelinizin dekorasyonunu en iyi şekilde tamamlayacak mobilyalar kullanmaya her zaman için dikkat etmelisiniz.

klasik-otel-mobilyalari

Otel mobilyalarında klasik seçimler yapmanız size birçok konuda avantaj sağlayacak olan bir şey olacaktır. Klasik ve şık mobilyalar, otelinizin dekorasyonunu başarılı bir şekilde tamamlama konusunda da size yardımcı olacaktır. Bu yüzden klasik mobilyaların ne kadar etkili olabileceklerini ve klasik mobilya kullanmanın size her zaman yarar sağlayacağını unutmamalısınız. Otel mobilyalarında klasik seçimlerin, dekorasyonunuzla en iyi şekilde uyum sağlamasını istiyorsanız, kullanacağınız mobilya ve aksesuar seçimlerini iyi bir şekilde yapmanız gerekmektedir. Bu konuda yararlanabileceğiniz birçok farklı adres olduğu gibi, bu konuda yardım alabileceğiniz profesyonel insanlar da bulunmaktadır.

klasik-otel-mobilyası

Bu yüzden otel mobilyaları konusunda acele karar vermemeli ve biraz araştırma yaptıktan sonra seçimlerinizi yapmalısınız. Bir otele gittiğiniz zaman nelerin dikkatinizi çektiğini ve neleri beğendiğinizi düşünüp, buna uygun şekilde tasarımlar kullanmalısınız. Klasik mobilyalar, hatalı kullanımlarda dekorasyona uymayacağı gibi, kötü bir görüntü de yaratırlar. Bu yüzden otel mobilyaları ve otel dekorasyonunu mutlaka birbirleriyle uyumlu şekilde yapmalısınız. Uyum ve şıklık bir otelin dekorasyonunda oldukça önemli şeylerdir. İnsanların şık bir ortamda, güzel bir şekilde vakit geçirmelerini ve rahat etmelerini istiyorsanız, mobilyadan dekora her konuyu en ayrıntılı şekilde düşünmeli ve uygulamalarınızı bu yönde yapmalısınız.

18 Yorum »

 1. Muhlis Aydın 10 Ekim 2013 at 22:34 - Yanıtla

  Artık lüks 5 yıldızlı otellerde misafirlere VIP hizmet vermek için klasik otel mobilyaları ile dekore ediliyor. Hem göze hitap eden estetik mobilyalar hem de konforlu mobilyalar tercih ediliyor.

 2. begüm a. 11 Ekim 2013 at 09:54 - Yanıtla

  otel dekorasyonu yapılırken otel mobilyalarında klasik mobilyaların tercih edilmesi bence çok doğru. klasik mobilyalar lobi koltuklarında ve odalardaki mobilyalarda tercih edildiği zaman otele ihtişamlı ve şık bir hava kazandırıyor. 5 yıldızlı otellerin çoğu otel dekorasyonunda klasik otel mobilyalarını tercih ediyor zaten.

 3. Şermin GÜKEN 11 Ekim 2013 at 10:02 - Yanıtla

  Lüks otellerin kral dairelerinde klasik otel mobilyaları tercih ediliyor. Bu odaları çok ihtişamlı ve çok kullanışlı yapıyorlar. Bir oda yaklaşık 100 metrekare zaten. Bizim ev kadar. 🙂

 4. Tuncer Varlı 12 Ekim 2013 at 01:07 - Yanıtla

  Ben İzmir Konak’ta bir otelde kalmıştım. Adı anemon olabilir. Çok harika klasik otel mobilyaları vardı. Petrol yeşili yatak başlığı vardı. Çok beğenmiştim o oteli

 5. Hasan OPAK 12 Ekim 2013 at 17:39 - Yanıtla

  Türkiye’de şehir otellerinde konaklamalar kısa süreli olduğu için ne kadar güzel dekore edilse de Antalya veya Eğe’deki yazlık oteller kadar güzel yapılmıyor. Antalyadaki otellerin mobilyaları, lobileri, rastaurantları birinci sınıf yapılıyor.

 6. Aslı YÜCE 12 Ekim 2013 at 17:49 - Yanıtla

  5 yıldızlı otel dekorasyonu genelde klasik otel mobilyaları ile yapılıyor. Hem estetik hem de konforlu hizmet sunmak için biraz paraya kıyıyorlar.

 7. Gafur YILDIRIM 13 Ekim 2013 at 13:43 - Yanıtla

  5 yıldızlı lüks otellerde illaki klasik otel mobilyaları kullanılacak. Çünkü klasik mobilya zenginlik ve lüksün göstergesi.

 8. Ersin 14 Ekim 2013 at 14:41 - Yanıtla

  İş adamı olmam nedeniyle zamanım evimden çok otellerde geçiyor. Bu nedenle otel mobilyalarında görüntü önemli olduğu kadar konfor da önemli benim için. Yukarıdaki modeller gerçekten çok şık duruyor

 9. Özdemir Orlak 14 Ekim 2013 at 16:10 - Yanıtla

  Otel mobilyalarının en dikkat çekici mobilyası genelde yatak başlığı oluyor. Odanın tüm havasını yatak başlığı değiştiriyor.

 10. Müzeyyen Ardıçlı 15 Ekim 2013 at 22:20 - Yanıtla

  Otel mobilyaları tasarımı yaparken odada bir adet masaj yapan koltuk konulsa harika bir hizmet olur.

 11. serpil 21 Ekim 2013 at 12:00 - Yanıtla

  otel mobilyalarında klasik ve şık mobilyalar tercih edilmeli. şıklık, konfor otel mobilyalarının birbiriyle uyumu çok önemi.

 12. MUHAMMED 23 Ekim 2013 at 16:35 - Yanıtla

  otel mobilyalarında klasik mobilyanın tercih edilmesi bence gerekli çünkü oteli daha kaliteli ve şık gösteriyor.

 13. melike 24 Ekim 2013 at 12:01 - Yanıtla

  klasik ve şık mobilyalar otel dekorasyonu için önemli. Otelin kalitesini gösteren dekorasyonda kullanılan otel mobilyalarının kalitesi ve şıklığıdır.

 14. bahadır 25 Ekim 2013 at 11:35 - Yanıtla

  lüks otellerde klasik mobilya tercih edilmesinin sebebi klasik otel mobilyalarının oteli çok şık ve kaliteli göstermesidir bence.

 15. leman 28 Ekim 2013 at 11:36 - Yanıtla

  otel mobilyalarında klasik mobilya tercih ediliyor ama modern mobilyaların kullanıldığı lüks oteller de var.

 16. nezehat 29 Ekim 2013 at 12:00 - Yanıtla

  otel mobilyalarında klasik mobilya tercih edilmeli zaten. çünkü klasik mobilyalar he çok ihtişamlı hem de çok konforlu tasarlanıyor.

 17. ayşin 30 Ekim 2013 at 12:08 - Yanıtla

  ben klasik mobilya tutkunu olarak şunu söylemeliyim ki klasik mobilyaların evde olsun işte olsun ya da otel dekorasyonunda olsun kesinlikle daha estetik ve şık bir havası oluyor.

 18. pelin 1 Kasım 2013 at 16:47 - Yanıtla

  otel mobilyalarında aslında modern mobilya tercih eden lüks oteller de var ama bence klasik otel dekorasyonu daha estetik duruyor.

YORUM YAPABİLİRSİNİZ. »