Tarihi dokusu, turistik yerleri, denizi, kumu ve güneşiyle İzmir turistleri kolaylıkla kendine çeken bir şehir. Turizm sektörünün çok hareketli olduğu şehirlerimizden biridir İzmir. Haliyle otelcilik sektörü de bir o kadar hareketlidir. Birçok otelin bulunduğu bu şehirde turist akışının hızlı olması hem otel sahiplerine hem de mobilya üreten şirketlere daha çok sorumluluk yüklüyor. Hem tarihi hem modern olan İzmir’de otel mimarileri ve otel konseptleri önem taşıyor.

Yerli ve yabancı turistlere şehrin dokusunu hissettirmek önce otellerden başlıyor. Otel dekorasyonu müşterileri otele çeken en önemli etkenlerdendir. Bazı müşteriler tarihi yansıtan bir dekorasyon görmek isterken bazı müşteriler daha modern daha lüks bir dekorasyon görmek istiyor. Müşterilerin beklentilerine göre tasarlanacak olan otel odaları, otel oda mobilyaları ve otel hizmetlerinin kalitesi müşteri memnuniyetini arttıracaktır.

Dekorasyonun güzel olması kadar mobilyaların kaliteli olması da önem taşımaktadır. Bu yüzden otel mobilyaları seçilirken her ayrıntı düşünülmelidir. Kaliteli, şık, otelin konseptine uygun konforlu mobilyalar tercih edilmelidir. Otele gelen turistleri memnun bir şekilde ülkelerine yolcu etmek otellerin en önemli hedefleridir. Ülkemizi gören turistleri memnun bir şekilde ülkelerine gönderdiğimiz takdirde her yıl turist sayımız artacaktır. Gelen her turist otel odalarında aradığı konforu ve duyguyu bulabilmelidir. Lobiden otel çıkışına kadar her mobilya aynı konseptte olmalıdır. Oda konseptlerinin birbirinden farklı olması da müşterileri cezbedebilecektir. Belli bir ücret karşılığında otelde konaklayan her müşteri en iyi hizmeti almak isteyecektir. Bu hizmetler arasında konforlu konaklama en önemlilerindendir. Mobilyaların konforlu ve göz alıcı olması müşteriyi otele bağlayacaktır.

otel-dekorasyonu

otel-konsept-örnekleri

otel-mobilyaları

otel-mobilyaları-izmir

otel-odaları

otel-odası-mobilyaları

otel-restaurant-mobilyaları

İzmir’de birçok firma lobi mobilyaları, oda mobilyaları, restoran mobilyalarını en kaliteli şekilde üretmektedir. Otel masasına kadar her mobilyayı en kaliteli şekilde üretebilen firmalar mevcuttur. Tarihimizi, özgürlüğümüzü simgeleyen İzmir’in tercih edilme sebeplerinden biri de Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün en sevdiği şehirlerden biri olmasıdır.