Otel Projeleri ve Dekorasyonu

Otelmobilyalarnda , otel sektörüne özel olarak tasarlamış olduğu mobilyalar ile her bütçe ve her konsept için uygun çözümler sunulmaktadır. Ayrıca, otel ihtiyaçlarına uygun olarak özel tasarım mobilya çözümleri de sunmaktadır. Kullanıcıların rahat ve konforlu bir konaklama deneyimi yaşamaları için gerekli olan tüm mobilyalar ve aksesuarlar tek bir çatı altında bulunabilir.

Anahtar Teslim Otel Projeleri

Otel Kullanıcıları otel tercihlerinde tesis seçimi, fiyat ve lokasyon gibi kriterlerin yanına sıra konfor, temizlik, dekorasyon ve iç mimari gibi öğelerede dikkat ederler. Mobilyaların ergonomik ve rahat olması, yatakların kaliteli ve konforlu olması, otel odalarının genel olarak temiz ve düzenli olması gibi faktörler konukların memnuniyetini artırabilir

Ev Konforunda otel konaklamaları için otel odası mobilyalarının konforu ve iç mimari tasarımında kullanılan mobilya ve aksesuarlar büyük önem taşır.

Ayrıca, otel odalarının dekorasyonu ve iç mimari tasarımı da otel tercihlerinde önemli bir faktördür. Güzel ve düzenli bir ortam, konukların rahat ve huzurlu bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlar.

Resepsiyon ve Lobi Mobilyaları

Resepsiyon ve lobi mobilyaları, bir otelin görünümünü ve ilk izlenimini belirleyen önemli unsurlardır. Resepsiyon ve lobide bulunan mobilyalar, konukların bekleme ve konuşma alanlarını oluşturur. Bunlar, konukların rahat ve huzurlu bir şekilde beklemesini sağlamak için tasarımları ve konforları açısından özen gösterilmelidir.

Resepsiyon ve lobide kullanılan mobilyalar, estetik görünümün yanı sıra pratik ve fonksiyonel olmalıdır. Yapılan konuşmaların ve görüşmelerin sessiz ve privats olması için gerektiğinde örtülü veya ses yalıtımlı bölümler bulunmalıdır. Ayrıca, lobideki mobilyalar otel konuklarının konforu ve rahatı için uygun boyutlarda ve kaliteli materyallerle üretilmelidir.

Sonuç olarak, resepsiyon ve lobideki mobilyalar, otel konuklarının memnuniyetini artırırken, aynı zamanda otelin görünümünü ve ilk izlenimini de pozitif yönde etkiler.

Otel Odası Mobilyaları

Kullanıcıların konaklarken memnun kalacakları otel odası mobilyaları kurumsal işletmelerin önem verdiği en önemli husustur. Otel odası mobilyaları, otelin genel tasarım ile uyumlu olması gerektiği gibi kendi içerisinde de uyum içinde dekore edilmesi gerekmekedir. Karyola başlığı, halılar, perdeler, yatak örtüleri, koltuklar hepsi uyumlu bir görüntü sergilemelidir. Modern otel yatak odalarından kahve tonları yeşil ve beyaz tonlar hakimdir.  Kurumsal markalar kendi konseptlerine göre istedikleri renk ve ölçü seçenekleri ile dizayn edilmiş otel odası mobilya ve dekorasyonu için Asortie Mobilya’nın alanında uzman mimar ekibinden dilediği hizmeti alabilmektedir.

Konforu ve estetiğinin yanın sıra otel odası dekorasyonunda kullanılan malzemelerinde kaliteli ve uzun ömürlü olması tercih edilir.

Bu yüzden otel odası mobilyası seçilirken kullanılan iskeletin dayanıklı malzemeden seçilmesi, yüzey döşemesinin kir tutmayan kumaşla kaplanması, kolay temizlenebilir olması, konforlu ve dayanıklı bir süngerin tercih edilmesi gibi kriterler gözden kaçırılmamalıdır. Müşterilere kendilerini özel hissettirecek özel tasarım mobilyalar da otel odalarının dekorasyonunda çok önemli bir yere sahiptir.

Otel Cafe ve Restoran Mobilyaları

Otellerde en fazla vakit geçirilen alanlardan biride cafe ve restoran alanıdır. Kullanıcıların keyifle vakit geçirebilmeleri için kaliteli ve konforlu oturma grupları ve masa sandalye takımları tercih edilmelidir. Cafe ve restoran mobilyaları tercih ederken şık ve estetik görüntüsünün yanı sıra konforlu ve uzun ömürlü mobilya tercih edilmesi önemlidir.

Bir Otelin ihtiyacı olan tüm mobilya ve dekorasyonu için geçerli olan aksesuarları özenle bir araya getirmek ve şık bir otel konseptine sahip olmak isteyen kurumsal markalar için Asortie Mobilya uzman mimar kadrosu ile sizlere hayal ettiğiniz dekorasyonun deneyimini yaşatmayı hedeflemektedir. Detaylı Bilgi için https://www.otelmobilyalari.gen.tr/ adresini ziyaret edebilir,  [email protected] mail adresine talebinizi yönlendirebilirsiniz.