Otel Restaurant Mobilyaları | Otel Mobilyaları

Otel Restaurant Mobilyaları

asortie 9 Ekim 2013 10
Otel Restaurant Mobilyaları

Bir otelde güzel olması gereken yerlerin başında restoranlar gelmektedir. Otelin restoranı ne kadar düzgünse, yemekler ne kadar iyiyse ve özellikle dekorasyon ne kadar başarılıysa, insanların otele karşı olan ilgileri de o derece artmaktadır. Bu yüzden otel restaurant mobilyaları konusunda yapacağınız seçimlerde dikkatli olmanız gerekmektedir. Restoranınızda kullanacağınız masalardan, sandalyelere, masa örtülerinden, süslemelere kadar her ayrıntıya önem vermelisiniz.

otel-restoran-mobilyaları

Ancak bu şekilde başarılı bir otel restoranı sahibi olabilir ve restoranınızla gurur duyabilirsiniz. Bunu sağlamak içinse, restaurant mobilyaları konusunda yerinde seçimler yapmanız gereklidir. Bu yerinde seçimleri ise, restoranınızın dekorasyonuna, rengine ve içeriğine göre belirlemeniz iyi olacaktır. Restoranınız dünya mutfağı ağırlıklıysa, ona göre bir dekorasyon yapmanız gereklidir. Restoranınızda sunduğunuz lezzetlere en uygun dekorasyonu yapmanız oldukça önemlidir.

Restaurant mobilyaları seçiminde yardım alabileceğiniz, kafanızda fikirler oluşmasını sağlayacak birçok farklı adres bulunmaktadır. Mobilya sektörü ile ilgili internet sitelerini veya dergileri takip ederek, otelinizdeki restoranı en iyi hale getirebilirsiniz. Bu konuda profesyonel yardım almanız ise, en doğru restaurant mobilyaları seçimini yapmanızı sağlayacaktır. Kendi başınıza yapacağınız seçimlerin, bir profesyonelin yapacağı seçimlerle aynı olmayacağını unutmamalısınız. Otelinizin konseptine en uygun mobilyaları bulup kullanmak önemli olduğundan, bu konuya özen göstermeniz lazımdır.

otel-restoran-mobilyaları-modelleri

Bunu en iyi şekilde sağlamanın yolu ise, bu konuda yardım almaktır. Restaurant mobilyaları konusunda birçok büyük otel tek başına hareket etmemekte ve profesyonel yardım almaktadır. Siz de, bu konuda başarılı sonuçlar elde etmek istiyorsanız, kaliteli ve işini düzgün yapan birisiyle işbirliği içine girmelisiniz. Gireceğiniz bu işbirliğinin sonuçlarının iyi olacağından ve sizin istekleriniz doğrultusunda bir tasarımla karşı karşıya kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu konuda hizmet alabileceğiniz birçok farklı adres bulunduğundan, biraz araştırma ile en iyi hizmeti kolayca alabilirsiniz. Restaurant mobilyaları seçiminde, şıklık, sadelik, güzellik ve temiz bir görünümden yana seçimler yaparsanız, daha başarılı sonuçlar alır ve ortaya çıkan sonuçtan memnun kalırsınız.

10 Yorum »

 1. Yasin DEMIRCI 10 Ekim 2013 at 22:58 - Yanıtla

  Otel dekorasyonu yaparken genelde restaurant bölümünde kaliteli otel masaları ve sandalyeler kullanılmalı. Çünkü özellikle otel sandalyeleri çok fazla kullanıldığından dolayı sağlam ve konforlu olmalı. Otel restaurant bölümlerinde bazen de şirket toplantıları için büyük masalar kullanılıyor.

 2. MELİH SEÇKİN 11 Ekim 2013 at 09:41 - Yanıtla

  otel restaurant mobilyaları en az odalardaki ve lobi mobilyaları kadar önemli. Çünkü oteller artık sadece konaklanan bir yer olarak değil aynı zamanda iş yemeklerinin de yapıldığı bir yer günümüzde. Bu yüzdendir ki lobi mobilyaları, restaurant mobilyaları bu konuda büyük öneme sahip.

 3. İlyas 12 Ekim 2013 at 17:50 - Yanıtla

  Bana göre bir otelin en güzel yeri 🙂 Otel restaurantında çok oturduğum için yemek masalarının ve sandlayelerin konforlu olması lazım 🙂

 4. Şadi Ortaç 13 Ekim 2013 at 14:00 - Yanıtla

  Otel restaurant tasarımlarında yemek masalarındaki sandalyeler kısa süreli kullanıldığı için, kolay temizlenmesi için deri olursa daha iyi olur.

 5. Özdemir Orlak 14 Ekim 2013 at 16:09 - Yanıtla

  Otel restaurantlarında kaliteli masa ve sandalyeler olması lazım. Çünkü iş adamları ve devlet adamları oralarda oturup yemek yiyorlar. Kaliteli olmak zorunda

 6. İç mimar çiğdem 16 Ekim 2013 at 14:52 - Yanıtla

  Görünüşe bakılırsa Asortie bu işi biliyor. Çünkü ergonomik tarasımları var

 7. aysel 21 Ekim 2013 at 11:51 - Yanıtla

  otel restaurant mobilyaları seçilirken çok dikkatli ve titiz davranmak gerek. lobi koltukları olsun restaurant mobilyaları olsun otelin ilk görüşte kalitesini belirler.

 8. MUHAMMED 24 Ekim 2013 at 12:08 - Yanıtla

  çoğu otellerde iş yemekleri organize ediliyor bu yüzden otel restaurant mobilyaları kalitesi ve şıklığı çok önemli.

 9. neslihan 1 Kasım 2013 at 16:55 - Yanıtla

  otel restaurant mobilyalarında ben en çok masalara dikkat ediyorum. masaların çok yüksek ya da alçak olmaması lazım. aksi halde rahat olmuyor yemek yemek.

 10. Ahmed 16 Ocak 2016 at 19:39 - Yanıtla

  Hello
  i am interested in Restaurant furnitur
  for about 160 Copert
  all set
  Table and Seats
  classic Restaurant

YORUM YAPABİLİRSİNİZ. »