Otel Yatak Odası Takımları | Otel Mobilyaları

Otel Yatak Odası Takımları

asortie 2 Aralık 2013 3
Otel Yatak Odası Takımları

İnsan hayatında neredeyse gereklilik halini alan ve dinlenilebilen yerlerin en başında gelen yatak odaları, rahatlığın ve konforun yanı sıra gösterişli dekorları ile ön planda. Bazen en canlı renklerin kullanıldığı bazen de toprak tonlarıyla sadeleştirilen otel yatak odası takımları, odalara sağlanan uyumları ile beğeni topluyor. Kalitenin ve konforun müşteri beğenisine göre endekslenen otel dekorasyonları, misafirlerinden tam not alıyor.

otel-dekorasyonları

Günümüzün farklı modellerinden olan yuvarlak yatak odası takımları otel müşterileri tarafından da büyük beğeni topluyor. Zıt renklerin iç içe geçirildiği modellerin yer aldığı otel yatak odası takımları, tepeden tırnağa şıklık yarışında. Farklı desen ve renklerin ışıltılı kumaşlarla birleştirilerek mobilya halini almasının hemen sonrasında en rahat mekanlarımızdan olan yatak odalarımıza dizayn ediliyor. Başarılı tasarımcıların birbirinden modern çizimleri ile ortaya çıkan mobilya modelleri hem evlerde hem otellerde beğeni ile kullanılıyor.

otel-yatak-odası

Yuvarlak ve klasik modellerin yanı sıra sürgülü yatak odası takımları da otel dekorasyoncuları tarafından tercih edilen modeller arasında. Ürün kalitesinin müşteriye verilen önem ile ilgili olduğu hemen hemen herkes tarafından bilinir. Bu nedenle otellerinde en modern ve en iddialı yatak odası takımlarını misafirlerinin kullanımına sununan yöneticiler, yaşam alanlarının günümüz şartları ile aynı kalite ve modernlikte sürmesi gerektiğinden yana. Tek kişilik olsun çift kişilik olsun her tarzda yatak odaları son moda ürünlerle dizayn ediliyor. Perdelerin halılarla, mobilyaların ise örtülerle olan uyumu, müşteri memnuniyetini bir kat daha arttırmakta, mobilyaların konforu insanların dikkatinden kaçmamaktadır.

otel-yatak-odası-mobilyaları

otel-yatak-odası-takımları-fiyatları

Eski yıllara göre tasarımın ve mobilya üretiminin çok geliştiği bir gerçek. Bu gerçeği kabul eden otel sahipleri de teknolojinin ve tasarımın bütün nimetlerinden faydalanıyor. Otel yatak odası mobilyaları modanın ve tasarımın son teknolojisine göre dekore ediliyor.

otel-yatak-odası-modelleri

Birbirinden şık modellerden oluşan otel yatak odası takımlarında, koyu renkler tercih ediliyor. Parlak ve ışıltılı kumaşların da seçildiği yatak odası mobilyalarında rahatlığın yanında gösterişi de yaşayabiliyorsunuz.

otel-yatak-odası-takımları

3 Yorum »

  1. mehtap 8 Aralık 2013 at 01:53 - Yanıtla

    otel yatak odası takımları otel mobilyaları arasında en önemli olan şey aslında. otel odası mobilyalarından memnun kalan müşteri otelden de memnun kalmış olur.

  2. şevval 15 Aralık 2013 at 11:43 - Yanıtla

    otel yatak odası takımları denildiği zaman akla çok fazla şey gelse de genel itibariyle otel odası mobilyaları gardrop ve yataktan oluşuyor. en azından en önemli iki eşya bunlar.

  3. Cengiz 22 Aralık 2013 at 17:21 - Yanıtla

    otellerde sık konaklayanlar bilirler. otel odası mobilyaları genellikle değişiklik gösteriyor. bütçenize uygun odayı seçme imkanınız oluyor. bu konseptte otelleri ben daha çok beğeniyorum. sonuçta her bütçeye hitap edebilmek güzel bir şey.

YORUM YAPABİLİRSİNİZ. »