Bir işletmenin insanlara memnuniyet sağlayabilmesi o işletmenin imajının sağlam olmasıyla doğru orantılıdır. Özellikle otel gibi yerlerin bu mevzuda daha titiz davranması gerekmektedir. Otel işletme sahipleri müşterilerden güzel ve iyi geri dönüşler almak adına otel dizaynında konforu ilk sırada tutmakla birlikte huzurlu bir ortam sağlamak mecburiyetindedir.

Otel dekorasyonunda her alanın ayrı bir önemi olmakla birlikte otel odası dekorasyonlarının önemi iki kat daha artmaktadır. Otel odası mobilyalarında otel yataklarının ne denli önemli olduğu tartışılmaz bir gerçektir. Otel yatakları Ankara gibi mobilya sektörünün gelişmiş olduğu şehirlerde kaliteli ve konforlu bir şekilde üretilmektedir. Otel yatakları İzmir‘de de aynı şekilde kaliteden ve konfordan ödün vermeden üretilme imkanına sahiptir. Otel yatakları fiyatları kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Lüks otellerde ortopedik otel yataklarının mevcut olduğu odalar bulunmaktadır. Otel odası fiyatları dekorasyonda kullanılan mobilyaların kalitesiyle ve konforuyla doğru orantılıdır.

otel-yatakları-ankara

otel-yatakları-fiyatları

otel-yatakları-izmir

Otel odası mobilyaları içerisinde en önemli mobilyanın otel yatakları olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Otellerin misafirlerini konforlu ve şık bir ortamda ağırlayarak onların rahatlığı sağlamaları büyük önem taşımaktadır.