Yaratıcı Fikirlerle Ayakkabılık Modelleri

Ayakkabılarınızı depolamakta sıkıntı yaşıyorsanız ve yaratıcı fikirler kullanarak daha etkili dekorasyonlar ortaya çıkarmak istiyorsanız mutlaka daha kullanışlı ve efektif tasarımlara yer vermelisiniz. Böylece hem yerden tasarruf edebilmeniz hem de daha fazla alan açabilmeniz mümkün olacaktır. Ayakkabılarınız için duvara sabitlenmiş giyecek ve ayakkabı üniteleri kullanarak çok daha etkili dekorlar ortaya çıkarabilirsiniz. Ayakkabılarınızı rahatça raflara dizebileceğiniz ya da çekmeceye yerleştirebileceğiniz bu tasarımlar ile yaşam alanlarınızı çok daha elverişli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Duvara sabit şekilde kullanılan bu tasarımlar ile ayakkabılarınızı depolamakta sorun yaşamayacağınız kesindir.

Özellikle antrelerin girişinde yer vereceğiniz bu tasarımlarda ayakkabılarınızı istediğiniz şekilde depolayabilmeniz mümkün olacaktır. Kapaklı ve sürgülü tarzda üretilen bu ayakkabılıklar ile antrelerinizi çok daha fonksiyonel bir hale getirebilirsiniz. Tamamen ahşaptan yapılan bu tasarımlar ile antrelerinizi istediğiniz ölçüde dekore edebilirsiniz. Özellikle ceviz ve kahverengi tonlarının antrelerinizde kullanımı ile eşsiz bir dekorasyonu evlerinize getirebilmeniz mümkün olacaktır.

Ayakkabılığınızdaki rafların varlığı antrelerinizi daha işlevsel bir boyuta taşıyacaktır.

Antrelerinizde yer vereceğiniz raf modellerinin yanı sıra yatak odalarınızda kullanacağınız ayakkabı depolama tasarımları ile de yaşam alanlarınıza değer katabilmeniz mümkün olacaktır. Özellikle yatak takımının altında yer alan çekmeceleri bu yönüyle kullanabilmeniz mümkündür. Yatak odalarınızda bu tasarımlar sayesinde ayakkabılarınızı kolayca muhafaza edebilirsiniz. Bu tarzdaki tasarımlar kullanışlılıkları ve fonksiyonellikleri ile çok büyük avantaj sunmaktadır. Ayakkabılarınızı saklamanızı sağlayacak olan bu tasarımlar yerden tasarruf etmenize de olanak sağlayacaktır.

ayakkabilik-modelleri

Yatak odanızda yer vereceğiniz bu tasarımlar ahşaptan yapılmaları nedeniyle de son derece sağlıklı ve hijyenik bir dekorasyonun yatak odalarınıza gelmesini sağlayacaktır. Bu tarzdaki mobilyaları kullanarak yatak odalarınızı daha derli toplu bir noktaya getirebilirsiniz. Bu mobilya ürünleri yatağınızın boyutuna göre istenilen özelliklerde ve renklerde yapılabilmektedir.

Ayakkabılarınızı depolayabilmek için aynı zamanda tuvalet masalarını da kullanabilirsiniz.

Bu tasarımlarda yer alan raflar ile ayakkabılarınızın daha düzenli bir şekilde kalmasını sağlayabilirsiniz. Son derece dekoratif olan bu tasarımlar, aynı zamanda işlevsellikleri ile göz dolduracak niteliklerdedir. Bu mobilya ürünlerini yaşam alanlarınızda kullanarak çok daha fonksiyonel bir dekorun evlerinize taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Geniş iç hacimleri ile ayakkabılarınızı depolamanıza ikan tanıyan bu tasarımlarda aynı zamanda yer alan geniş ayna modelinin karşısında makyajlarınızı tazeleyebilmenizde mümkündür. Bu tasarıların kapaklı olası ve sehpa özelliklerine sahip olması her açıdan yaşam alanlarınızın daha da değerli hale gelmesine neden olacaktır.

 

Merdiven altlarında yer vereceğiniz gizli dolap tasarımları ile yaşam alanlarınızı çok daha fonksiyonel bir noktaya taşıyabilirsiniz.

Antrelerinizin ve yatak odalarınızda ayakkabılarınızı rahatça depolayabilirsiniz. Merdiven altında yer alan ve size avantaj sağlayan bu tasarımlar sayesinde dekorasyonlarınızı daha aktif ve etkili bir yapıya kavuşturabilirsiniz. Bu mobilya ürünleri merdiven altında kullanılarak yerden tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Ayrıca fonksiyonellikleri ve işlevsellikleri ile de göz alıcı bir dekora sahip olmanızı sağlayacaktır. Evlerinizin dar ve küçük olduğunu düşünüyor ve ayakkabılığınız için yer bulmakta zorlanıyorsanız mutlaka bu tasarımlara yer vermelisiniz.

Merdiven-Altı-Kitaplık

Merdiven altları gibi ayakkabılarınızı depolayabileceğiniz tasarımlar arasında hasırdan yapılmış kutuları da kullanarak pratik ve akılcı çözümler üretebilirsiniz.

Bu kutu tasarımları sayesinde ayakkabılarınızın daha tertipli durmasını sağlayabilirsiniz. Bu kutu tarzında üretilmiş ayakkabılıklar ile çok daha estetik ve rahat bir görünüm ortaya çıkarabilirsiniz. Yaşam alanlarınızın her yönüyle daha güzel görünmesine neden olacak tasarımlar ile evlerinizi hiç olmadığı kadar fonksiyonel bir yapı haline dönüştürebilirsiniz.
23